Jesteś tutaj

Gdzie waszym zdaniem powinien stanąć basen?

Zakładki podstawowe

Obrazek użytkownika sailor
Wysłane przez sailor w pt., 17/06/2016 - 17:11

Komentarze

"Z inicjatywą przeprowadzenia referendum na wniosek mieszkańców jednostki samorządu terytorialnego wystąpić może: grupa co najmniej 15 obywateli, którym przysługuje prawo wybierania do organu stanowiącego danej jednostki samorządu terytorialnego, a w odniesieniu do referendum gminnego – także 5 obywateli, którym przysługuje prawo wybierania do rady gminy" https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_lokalne Przy okazji takiego referendum można by było zapytać mieszkańców także o inne ważne sprawy?

No i jakieś wnioski z ankiety? Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem. Jeszcze do tej pory w żadnej ankiecie na tym forum nie oddano tak dużej ilości głosów. Chyba już nikt nie ma wątpliwości gdzie mieszkańcy widzą przyszłą pływalnie. Może choć ona (ankieta) otworzy niektórym radnym oczy i posłuchają głosu swoich wyborców, głosu tych, którzy im płacą. Teraz się okaże czy wzorem polityków kochają nas tylko przed wyborami, a po wyborach mają nas z przysłowiowej "dupie".
W ankiecie były podane trzy lokalizacje, dlatego głosy za pływalnią w centrum miasta mogły się podzielić. W takim razie uruchamiam kolejną ankietę. Pływalnia w mieście czy nad jeziorem. Zobaczymy co teraz z tego wyjdzie.

 

Reklama