Jesteś tutaj

Beach Party 2019 Trzcianka

Data: 
Od piątek, 28 Czerwiec, 2019 - 07:00 do niedziela, 30 Czerwiec, 2019 - 23:30
BEACH PARTY Trzcianka 2019

BEACH PARTY w Trzciance, to wyjątkowe wydarzenie na polskiej scenie festiwali muzycznych. Impreza łączy w sobie gwiazdy EDM, wspólną zabawę miłośników muzyki elektronicznej oraz zbiórkę pieniędzy na szczytny cel!

Ponad dwudziestu topowych artystów, w tym aż osiem zagranicznych gwiazd! Do tego potężna, multimedialna scena naszpikowana efektami specjalnymi i pirotechniką, Beach Camp z wieloma atrakcjami i odrębnymi imprezami oraz niezapomniany, plażowy klimat. Tak zapowiada się tegoroczna edycja Beach Party w Trzciance!

Specjalny Beach Camp da Wam możliwość zabawy nie tylko podczas występów gwiazd, ale niemal 24 godziny na dobę. Oprócz standardowych stref gastronomicznych czy miejsc odpoczynku znajdziecie tam baseny, wiele atrakcji takich jak np. Eliminator Area oraz osobną scenę dla DJów. W tym roku na campie ma się odbyć oficjalny before przed sobotnią imprezą oraz Afterparty z najlepszymi polskimi artystami!

Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu: https://bpfestivals.pl/ lub fanpage: https://www.facebook.com/beachpartytrzcianka/

Bilety do nabycia na stronie: http://beachparty2019.abilet.pl/

 

Reklama