Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Chcieliście dowodów, że rządzą nami głąby? Proszę bardzo

http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/537056,zbigniew-parafianow...

Jedna katastrofa ludziom myślącym wystarczyła by za nauczkę, ale nie chorym psychicznie.

A do tego ten autor ma być zamiast Miłosza w nowej podstawie programowej...

Napisał Jarosław Marek Rymkiewicz

KREW

Krew rozlepiona na afiszach
Krew na chodnikach i na ścianach
Krew – jak poranna wtedy cisza
Krew – czarne plamy na ekranach

Krew na kamiennych szarych płytach
Na białych rękawiczkach Tuska
Krew która o nic was nie pyta
Krew jak złamana w sadzie brzózka

I jak na polach polne maki
I nad polami białe chmury
Jak narodowi dane znaki
Oni wznosili się do góry

Krew na fotelach tupolewa
Zmywana szlauchem o świtaniu
Jeszcze wam ona pieśń zaśpiewa
To będzie pieśń o zmartwychwstaniu

18 października 2013

 
Czy potrzeba jeszcze jakichś dowodów?

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-donald-tusk-bez-poparcia-polskiego...

I tak małe gnidy z pis pewnie utrącą POLAKA na jednym z bardziej prestiżowych stanowisk w UE! Typowo pisowskie podejście PiS , nie nasz to na drzewo, niech inny pełni tę funkcję. Tzw. minister spraw zagr. Waszczykowski już parę razy wykazał się totalną ignorancją, w wywiadach zarzucając Tuskowi, że nie reprezentuje polskiego rządu, w domyśle interesów tego rządu, bo powinien wiedzieć ten pożal się Boże minister, że nie taka jest rola każdej, niezależnie od kraju, z którego pochodzi, osoby na tym stanowisku!!!!

Bolszewizacja Polski  przez obecny rząd Pis-u wchodzi w kolejny etap.Teraz Pis chce zawłaszczyć sobie sejm ograniczając do niego dostęp dziennikarzy.Nawet posłom odmawia się wypowiadania z trybuny sejmowej jak to wczoraj zrobił marszalek Kuchcinski w stosunku do  posła Szczerby.Chyba nikt nie ma wątpliwości czym te totalitarne zapędy rządu Pis-u zakończą się.Moim zdaniem jesteśmy o krok od wojny domowej.

Cała zadyma sejmowa i uliczna to żałosne zawodzenie kilku przegranych polityków, którzy wciągnęli ludzi do swoich rozgrywek. Nie potrafią do dzisiaj pogodzić się z przegranymi wyborami. To ich bardzo boli. Bo to już koniec ze złodziejstwem, przekrętami, układami, niemieckimi mediami i łupiącymi Polskę zachodnimi korporacjami. Koniec z rozkradaniem kraju. Koniec podwyższonego wieku emerytalnego, o którym przed wyborami Platforma Obywatelska nic nie mówiła. Porządkowanie kraju po PO i PSL trwa. Psy szczekają, karawana idzie dalej. Wygrajcie wybory, będziecie rządzić.

Czy niedługo zorganizujecie marsz i oblężenie sejmu z powodu mrozu? Podobno rząd jest wszystkiemu winien. A Kaczyński z tylnego siedzenia steruje temperaturą. Taki cwany bolszewik.

http://niezalezna.pl/90844-obludnicy-z-platformy-oni-walcza-o-wolne-media-no-przypominamy-co-wyrabiali

Tom ja przytoczyłem konkretną sytuacje tego co się działo w wczoraj w sejmie.Do tego odnieś sie zamiast obrażać ludzi.Ludzie dzis nie protestują przeciwko wygranym wyboromPis-u co próbujesz nam tu wcisnąć kit tylko przeciwko katastrofalnym kierowaniem Panstwem.Tak  ma wedlug was wyglądać porządkowanie państwa ograniczajac dziennikarzom poruszania  sie po sejmie i wykonywania ich dziennikarskiego obowiązku lub odbierając posłom głosu bo są z PO? Posłów PO,N czy PSL nie wybrali ufolutki tylko suweren Polacy czy to ci się to podoba czy też nie .

W dziwnym momencie wyszły na blokadę poselskie mapety z opozycji. Miało być głosowanie nad budżetem państwa i zmniejszeniem emerytur bandytom z SB i ZOMO. Nie mogą wyżyć za 2 tysiące złotych biedacy. Dlatego wzywają do obalenia legalnej władzy. Wielu ciężko myślących dało się na to złapać, dlatego uczestniczą w zadymie. Cyrk nie jest wizytówką kraju. Jest demokracja i pełna wolność słowa. Mają prawo demonstrować swoje lewackie i esbeckie poglądy. Jak wygrają wybory, bedą rządzić inaczej. Na razie, cześć.

Tak tak wszyscy inaczej myślący  jak Pis i protestujący to byli funkcjonariusze SB, ORMO komunisci i złodzieje walczący o swoje uposażenia.Taką narację Pis próbuje sprzedać obywatelom przecież to skandal i absurd  że  z taką pogardą Pis traktuje naród.Co do poslanki Pawlowicz nie cierpie jej ale nic nie usprawiedliwia ataku na nią. Tylko przypominam ci Tom jak to fanatycy Pis u zaatakowali b.prezydenta Bronisława Komorowskiego pogadamy o tym też.  Dzis w tłumie protestujących jest bardzo dużo osób które w ostatnich wyborach do parlamentu głosowało na Pis jak to wytłumaczyć Tom co?

I widać Asbachlt, że głupi lud to kupuje. Na szczęscie tylko głupi lud.

PiS krok po kroku pcha nas do komuny, a ten debil Tom wyzywa mnie od komunistów :)) To jakiś gówniarz widać, który komunę zna tylko z opowiadań. Zostawmy trolla, sam zdechnie.

Salior oni mają ludzi za durnych ale jestem pewien że sie na tym przejadą.A Kaczynski i jego szyderczy usmiech kiedy policja siłą usuwała protestujących przy jego uciedzce z sejmu przejdzie do Historii nie chlubnej karty rzadzącej parti w Polskiej demokracji.

Strony

 

Reklama