Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Róbcie te swoje "akcje"Maciek przecież mamy niszczoną przez Pis jeszcze demokrację ale nie krytykujecie tych którzy nie biorą w waszych akcjach udziału.I nie oszukujmy się że nie macie cichego poparcia Pis-u.

Z tego co widzę, często protestujecie przeciwko temu czy tamtemu. Czy teraz też tak było? Moim zdaniem powinniscie postawić się Macierewiczowi i trzymać stronę powstańców. Dlaczego nie potrafiliście? Zabraklo odwagi czy trzymacie stronę rządu?

Nic nie możecie? Ciekawe, może byście tak zaprotestowali przeciwko szaleństwu pis, nie widzicie tego? Nie kłóci się to z akcjami pomocy dla Polaków na wschodzie...!!!! Maciek! Pomyślcie o tym, bo to, ten pis w tej dzisiejszej postaci najbardziej nam zagraża!! Naszej suwerenności i niepodległości, jeżeli tego nie widzicie, to zostańcie przy tych, niewątpliwie humanitarnych akcjach...!!

Z uwagą wysłuchałem z okazji jakiejś miesięcznicy czy jakoś tak, jednego z licznych lecz głównych "rozchwianych emocjonalnie osób, które rządzą dzisiaj Polską" czyli: naczelnika...facet pieprzy, przecież od ponad roku "działa" ta ich dziwna komisja, tego jednego z kolejnych rozchwianych..i co ..i nic, dupa..naczelnik powtarza to samo co rok, dwa i wcześniej , a komisja milczy, (po roku nie jest w stanie udowodnić tez naczelnika i tzw. szefa MON)? Świat się śmieje a ten powtarza swoje...do diabła ! FANATYCY Smoleńscy! Macie jakieś dowody ..no to je ujawnijcie.. chyba, że członkowie nowej komisji nic nie są w stanie nowego powiedzieć, dlatego milczą..wynika z tego, co bardzo pewne,że, ta pseudo martyrologia to cyniczna gra naczelnika a ciemny lud, np Tom to kupuje i jeszcze próbuje to na tym forum sprzedać. W większości Tom, nie kupujemy tego bredzenia, ani Twojego ani Twojego naczelnika!!!!

Strony

 

Reklama