Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Gdzie niby jestem:

-niesłychanie wulgarny?

-prymitywny?

-ordynarny?

-Czy lewackie (nie komunistyczne, bo to zdecydowanie nie to samo), oblicze jest gorsze od prawackiego?

-gdzie niby utożsamiam się z: ja wiem; niby totalną opozycją?

Dalej będziesz bredził, czy kopiował dyrektywy z centrali? Czy jakoś tak rozsądnie odpowiesz? Obowiązku oczywiście nie ma, jak to na tego typu forach

 

 

Jeżeli ktoś tu piszący odniesie się do sytuacji w Polsce, Europie, Świecie, w podejściu LEWACTWO, PRAWACTWO (prawicowość), czy iinne bzdury, szczególnie te radykalne to stwirdzic mozna, że nasz społeczeństwo oszalało.... zidiociało.... stało sie zasciankowe i wegierskie.....   to raczej nie zaleta..... Węgrzy nie wiedzą gdzie ich prowadzi sekterarz Orban... tfu !!!!!

Polsko ratuj se w UE przed czrnym katolicyzmem, przed zaściankowosią, przed niezrozumieniem tego , że mamt=y najwięcej kasy z UE, że jesteśmy liderem politycznym, ale tylko poza wyniukiem 27:1 WSTYD, PIS-owcy naprawdę wierzycie w odmiane rzecywistosci ?  Uwierzcie, że Wy nadajecie sie do Kongo żeby budowac dyktaturę...... tfu..... oby Czarnecki miał sie od Was z daleka

Póki co, mamy demokrację, North. Społeczeńswo polskie przeżyło już wszystkie opcje polityczne. Dlaczego odrzuciło PO a wybrało PiS? Nad tym w ogóle się nie zastanawiacie. Żadnych wniosków, tylko obrażacie nieustannie miliony wyborców, którzy zagłosowali nie po waszej myśli. Przekonajcie ludzi do siebie, pokażcie lepsze programy. A wy nic, tylko wrzask na cały świat. Nawet nasza sonda lokalna pokazuje,kogo popierają dzisiaj Polacy. Do roboty się weźcie, to będzie dobry kierunek. Może w przyszłości na was zagłosuję, jak pokażecie coś dobrego. Dlaczego nie. Na razie to tylko beznadzieja.

Burmistrz Czarnecki ma mocne poparcie PiSu, dlatego mu wychodzi. Dobrze rządzi działacz PiS. Niewiarygodne, North. Prawda? Trochę ta nagonka na PiS jakby kuleje, a mity o złych pisowcach zostają obalone. Warto oceniać fakty, a nie wierzyć ślepo w lewacką propagandę.

Moim zdaniem to wstyd i hańba że lokalny Pis toleruje działania na lokalnym rynku remontowym -budowlanym była firmę burmistrza a obecnie jego córki.Super Tom co? Jesteście sto razy gorsi niż PO!Rozwalanie państwa prawa jest kolejną kwestią do dyskusji mam głęboka nadzieje że liderzy Pis-u w tym premier i prezydent no i wasz naczelnik odpowiedzą za to w przyszłości!O armi nie wspomnę wystarczy tylko dwa nazwiska żeby przedstawić dramatyczny stan naszej armi Macierewicz i Misiewicz absolutne gwiazdy naszej armi.Bardziej kojarzą się z jakimś kabaretem  niż wojskiem.Oficer Wojska Polskiego trzymał parasol nad aptekarzem takiego  znieważenie Żołnierza Polskiego w naszej nowej demokracji nie przypominam sobie.Można tak wymieniać bez końca.I na koniec coś  o naszym burmistrzu w moim przekonaniu to msciwy człowiek swoją prawdziwą twarz pokazał jak podnosił rączkę za absurdalnymi donosemi do prokuratury na swojego poprzednika.

Kto nam robi wodę z mózgu? Obce media manipulują polskimi sprawami. Wtrącają się bezczelnie do naszych spraw. Ingerują we wszystkie sfery życia publicznego. Dywersja medialna na nasz kraj jest już faktem. Instrukcje dla dziennikarzy porażające. Niemcy ustawiają Polaków za pomocą mediów. Czy to wstęp do znanego już z historii procesu germanizacji?

W niektórych krajach UE postawiona jest nawet granica 15 proc. udziału w rynku, tymczasem w Polsce zsumowane  trzy koncerny niemieckie w prasie regionalnej czy lokalnej mają 90 procent, a pojedynczo je rozbijając, po 30-40 procent.

http://niezalezna.pl/95517-koniec-zludzen-newsweek-fakt-onet-dostaly-instrukcje-z-niemiec-jak-atakowac-polski-rzad

Dodane 19.03.2017

http://niezalezna.pl/95624-jeszcze-tylko-kilka-miesiecy-i-koniec-z-dominacja-niemcow-na-polskim-rynku-medialnym

Mąż Angeli Merkel zasiada w fundacji, która ma udziały w niemieckim biznesie medialnym na terenie Polski.  Czy to ma wpływ na kształtowanie rynku medialnego w Polsce? Myślę, że nie ma teraz wątpliwości, dlaczego atakowany jest rząd, który pragnie wprowadzić zdrowe relacje na tym rynku. Oto cała tajemnica pewnych postaw i zachowań. Podobnie jest w lewicowym TVN - spółka amerykańska, ale kapitał żydowski. To warto chyba wiedzieć.

Tom i inni. Pytasz: "Kto nam robi wodę z mózgu?" Odpowiadam: Przede wszystkim: -TVPIS, -niezależna..niby pl -tv trwam wspólnie z radiem maryja, czy jakoś tak, -tv republika, - ambona, co niedzielę, niestety, Powinieneś wiedzieć, że wszystkie w/w media odbiorcami manipulują, żeby nie było jednostronnie to inne TEŻ, tvn, polsat, internet, cały), nawet portal UM w Trzciance, też.... Taki jest współczesny świat,..niestety.. Odbiorcy są różni: jedni odbiorą i przyjmą za pewnik manipulację jednej z w/w, i tak będą postrzegać świat, (niestety Ty Tom do nich należysz), inni poczytają, posłuchają, obejrzą innych i na tej dopiero podstawie wyciągną SWOJE WNIOSKI...POLECAM TĘ DRUGĄ DROGĘ, DAJE SZANSE NA własną, nie zmanipulowaną przez różne np. "wredne" media opinię.. , wiem, to trudne, wymaga pewnego intelektualnego wysiłku..powodzenia!!

PS. Nie ma manipulacji, lepszej, bo nasza, np. pochodząca z tv trwam, czy gorsza bo pochodząca z tvn, obydwie są obrzydliwe!!!!!!!

http://m.money.pl/wiadomosci/artykul/zarobki-prezesow-spolek-skarbu-pans... A to jest dowód że Pis niczym się nie różni od swoich poprzedników.Nie bylo jeszcze takiej i wyjątkowo załamanej i obłudnej parti po 89-roku.Pamiętam jak Pis zarzekał się przed wyborami że u nich w szeregach parti w przypadku wygranej takich patologii nie bedzie! Wystarczył tylko rok żeby przekonać się ile są warci oni sami a tym bardziej ich słowa.Jak to mówiąc potocznie g...o warci"

Strony

Reklama