Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

http://finanse.wp.pl/martykul.html?wid=18731302&kat=1033781 Pamiętamy zegarek ministra Nowaka przez który musiał podać się do dymisji.Tu taki numer a prokuratura nic złego nie widzi w postępowaniu minister Szyszko . Gość niezgodnie z prawdą podał wartość swojej stodoły o prawie pół miliona zł.Dlaczego minister prokurator generalny Zbigniew Ziobro udaje że nie ma tematu.A o głupi zegarek Nowaka Pis dostała histerii.Ale gdy ktoś z ich kolegów wykreca taki numer stulecia to zapada cisza Tom!Możesz to i inne rzeczy wytłumaczyć.?

Tutaj pełna zgoda. Ale prawda jest taka,że teraz łatwo o pomówienia. Trzeba najpierw udowodnić winę, a nie kierować się osobistymi uprzedzeniami albo wyrachowną taktyką partyjną. Pamiętam poprzedniego burmistrza Trzcianki, któremu przypisywano różne przekręty, a później się okazało, że to były kłamstwa. Tych radnych i pewnego fałszywego dziennikarza nie spotkała żadna kara. No, przepraszam, wyborcy odstawili ich na śmietnik lokalnej historii. A to już coś.

Porównywanie Sytulacji ministra Szyszki do kłopotów poprzedniego Burmistrza to jakiś żart z twojej strony Tom?Szyszko to rasowy karierowicz w przeciwieństwie do rasowego z krwi i kości samorzadowca b.burmistrza.

Nikt z Polaków i zdecydowana większość ludzi na świecie nie ma wątpliwości, że sprawcami Holocaustu byli Niemcy. Niemieckie obozy koncentracyjne powstałe na terenach Polski były prawdziwymi fabrykami śmierci. To Niemcy byli sprawcami największych tragedii II Wojny Światowej. Ale od wielu lat niemieckie media próbują zmienić fakty i własny wizerunek. Wielokrotnie już, z premedytacją używają w swoich mediach określeń ''polskie obozy zagłady". Skandaliczne. Jeżeli Niemcy mają w Polsce 90% udziału w rynku medialnym to oczywiste jest, że będą lansowału swoją kłamliwą wersję historii. I z tym trzeba walczyć, nie ulegać presji i wpływom niemieckiej propagandy. W tej sprawie wszyscy Polacy powinni się zjednoczyć. 

IPN jako przybudowka pisowska mocno nad tym pracuje, aby umniejszyc znaczenie Lecha Walesy w walce z owczesnym rezimem PRL o suweerennosc Polski. I ta pseudo refgorma oswiaty wg PIS  tez ma temu sluzyc. To skandal. Sekta PIS dziala tak jak ci, co rzadzili przed 1989 r.

Strony

 

Reklama