Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

jest takie mniej więcej jak w ankiecie INFO, (oczywiście mam świadomość, że próba biorących udział w tej ankiecie nie jest reprezentatywna, albo równie reprezentatywna z ankietami trwam) z pytaniem o prezydenta..,także nie zachłystuj się tym, jak to określiłeś "zdecydowane"...z tym rzeczywistym poparciem..coraz cieniej Tom, na szczęście dla POLSKI!!

KAŻDEGO rządu, jeśli służy społeczeństwu jest skądinąd słuszna, lecz: ten rząd pis z pewnością nie służy społeczeństwu, z paru powodów: -łamie, omija, podstawowy akt prawny KAŻDEGO państwa czyli KONSTYTUCJĘ !!, - rozdaje nie swoje pieniądze..program 500+, choć przyznaję w niewielkiej części pozytywny, niestety w większości konsumują to nie dzieci lecz rodzice..pod monopolowym, też!! Płacisz Tom na to, TO NIE  rząd daje... Tom, To my podatnicy dajemy! Obudź się... i można DALEJ wymieniać wiele innych draństw TEGO RZĄDU, RZĄDU PIS!!!! Tom? I jak te draństwa wspierać!?

I nie pomogą w zakwestionowaiu tego co napisałem wyżej wpisy typu: pisze to lewactwo, ubectwo, albo, jak mówi Naczelnik ich potomkowie..zapominając, coby nie było wątpliwosci: sam z bratem Lechem do tych potomków NALEŻY!!!!! Panie Naczelniku Jarosławie..witamy w gronie tych potomków wraz z wieloma innymi prominentnymi funkcjonariuszami i ich potomkami dawnego prl, dziś równie prominentnymi w pis..typu ..a tam , za długi byłby ten wpis....

Kolejny raz rząd Pis-u zhańbił Polskę na arenie międzynarodowej!Cała Europa jednoczy się z Wielką Brytanią żałobie a premier Beata Szydło jak cały Pis umywa ręce!Ten rząd musi odejść!

Wystąpienie premier Beaty Szydło, podbija amerykańskie media. Jeden z komentatorów napisał:

Vava | 27.05.2017 [13:20]

" Ludzie w Europie powinni zrozumieć, że nadszedł czas wymiany elit. Tak jak dała im władzę niegdyś rewolucja i komuna paryska lub czerwona rewolucja bolszewicka, tak teraz nadszedł czas, aby strącić te lewicowe i liberalne sztuczne elity komunistyczne do piekieł. Bo rządzące dziś Europą czerwone komunistyczne towarzystwo, które wówczas mordowało królów i carów, biorąc w niewolę też całe społeczeństwa i narody, dzisiaj bierze w niewolę całą Europę.
Więc strącić ich nadszedł czas do piekieł. Dzisiejsze elity władzy w EU współpracują z terrorystami, ściągają do Europy przestępców i terrorystów, wszczynających zamachy, krwawe rzezie i wojny przeciwko europejskiemu społeczeństwu. Elity EU w ten sposób, dostarczają sobie alibi do dalszego trwania u władzy. Poza złudnymi obietnicami o pięknym wspaniałym świecie, terrorem i wojną z własnym społeczeństwem, zamachami i śmiercią, nie mają ludziom już nic innego do zaoferowania.

Widać w tych politykach EU również te cechy, które można zauważyć u nowoczesnych szefów przestępczych gangów i politycznych mafii, bo wszak mafie i gangi są formą życia grupowego w komunie. Bowiem obowiązuje ten sam pogodny i życzliwy nastrój, humor, który przepaja ich w polityków i urzędników gabinetach i wszystkich tych dzikich barbarzyńców, nienawidzących zwykłych ludzi pracy.

Albowiem skutki tej wszechogarniającej socjalizacji i wspólnotowości z wojującym islamem możemy podziwiać wśród elit bogatych ludzi na świeczniku towarzyskim i głównodowodzących europolityków. Ach! Jaka panuje wśród nich życzliwość, jaka lekkość dowcipu, jaka kurtuazja i miłosierdzie, jaka cierpliwość i skłonność do wybaczania, nic tylko chrześcijaństwo w najczystszej postaci! Narody, obudźcie się! Dzisiejsze postępowe lewicowe polityczne mody nakazują bowiem Stadność ludzką i gardzą Samotnictwem. „Razem weselej – powiedział ciemnoskóry przybysz do Europy, puszczając raz po raz serie z karabinu maszynowego w stronę tłumu ludzi” lub rozjeżdżając goye ciężarowym samochodem”!

Ich sympatyczność przejawia się w rozmaitych szczegółach, oswajają ludzi jak oswaja się dzikie zwierzęta, które same się następnie do nich garną. Autentyczne miłosierdzie wobec istot żywych, takie samo, jakie żywił Hitler do Żydów!

Elity polityczne w Brukseli to polityczni cynicy, pozerzy i kabotyni, Degeneracja człowieka takiego jak Juncker czy Tusk wymaga przyjaznego środowiska degeneratów, w którym szybciej, do pierwotnego stanu takie osobniki dostosowują się i zdegenerują. Wtedy się bowiem uznaje, że jego pierwotny instynkt i stan emocjonalny we właściwym środowisku się znalazł i unormował się. I w tym zdegenerowanym środowisku europejskich elit uznawany będzie za stan normalny."

I wy obludnicy uwazacie sie  za katolikòw?Jestesmy w UE na dobre I na  złe.Ale pisowi i Kaczyńskiemu taka sytulacja pasuje dalej mozecie dzielić dzielić Polaków i pogłębiać  anty-unijne nastroje.Niczym nie róznicie się od komunistów oni też staszyli zachodem 

 

Strony

 

Reklama