Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Poparcie społeczne dla PiS jest zdecydowane. Przewaga nad innymi partiami wyraźna. To nie przypadek. Wyborcy -  obywatele, Polacy coś pozytywnego widzą w tej formacji.  Ale ciebie nic nie przekona, bo jesteś nastawiony wrogo do PiS. Masz prawo, ale czy to jest racjonalna postawa?

Polacy wskazali za co cenią PiS:

http://opinie.wp.pl/polacy-wskazali-za-co-cenia-pis-sondaz-dla-wp-6103808496149121a

Odszukaj link podobny - za co Polacy cenią PO? Przytocz na forum. Tylko nie rozśmieszaj.

"Co Twoim zdaniem w największym stopniu przyczynia się do popularności partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS) w sondażach poparcia partii politycznych?"

 

Ty Tom coś rozumiesz z tego zdania? Co ktoś ma odpowiedzieć, że Macierewicz z Kaczyńskim? Oczywiście że program socjalny będzie tym, na który wyborcy polecą jak muchy do miodu i tak właśnie ankietowani odpowiedzieli. Obniżenie wieku emerytalnego jest podobnym pomysłem komunistów, wszyscy za to zapłacimy. A dalej jest już tylko gorzej.

jest takie mniej więcej jak w ankiecie INFO, (oczywiście mam świadomość, że próba biorących udział w tej ankiecie nie jest reprezentatywna, albo równie reprezentatywna z ankietami trwam) z pytaniem o prezydenta..,także nie zachłystuj się tym, jak to określiłeś "zdecydowane"...z tym rzeczywistym poparciem..coraz cieniej Tom, na szczęście dla POLSKI!!

KAŻDEGO rządu, jeśli służy społeczeństwu jest skądinąd słuszna, lecz: ten rząd pis z pewnością nie służy społeczeństwu, z paru powodów: -łamie, omija, podstawowy akt prawny KAŻDEGO państwa czyli KONSTYTUCJĘ !!, - rozdaje nie swoje pieniądze..program 500+, choć przyznaję w niewielkiej części pozytywny, niestety w większości konsumują to nie dzieci lecz rodzice..pod monopolowym, też!! Płacisz Tom na to, TO NIE  rząd daje... Tom, To my podatnicy dajemy! Obudź się... i można DALEJ wymieniać wiele innych draństw TEGO RZĄDU, RZĄDU PIS!!!! Tom? I jak te draństwa wspierać!?

I nie pomogą w zakwestionowaiu tego co napisałem wyżej wpisy typu: pisze to lewactwo, ubectwo, albo, jak mówi Naczelnik ich potomkowie..zapominając, coby nie było wątpliwosci: sam z bratem Lechem do tych potomków NALEŻY!!!!! Panie Naczelniku Jarosławie..witamy w gronie tych potomków wraz z wieloma innymi prominentnymi funkcjonariuszami i ich potomkami dawnego prl, dziś równie prominentnymi w pis..typu ..a tam , za długi byłby ten wpis....

Kolejny raz rząd Pis-u zhańbił Polskę na arenie międzynarodowej!Cała Europa jednoczy się z Wielką Brytanią żałobie a premier Beata Szydło jak cały Pis umywa ręce!Ten rząd musi odejść!

Strony

Reklama