Jesteś tutaj

Czy remont ul. Grottgera był czy go nie było?

Obrazek użytkownika Batman
Wysłane przez Batman w śr., 27/07/2016 - 11:49

Czy remont ul. Grottgera był czy go nie było? Bo niby był ale jakby go do końca nie było. I to dosłownie - do końca.

Czytając nowe wydanie INFOrmatora czarnkowsko-trzcianeckiego, NR 5 czytamy w artykule zatytuowanym "Powstaną kolejne chodniki na wsiach i w mieście!", że "Po modernizacji ul. Piotra Skargi, Chopina, Grottgera, Jarzębinowej oraz  profilowaniu dróg gruntowych na terenach miejskich oraz wiejskich, rozpoczynają się kolejne."

Czy tu przypadkiem nie wkradł się mały bąd w tekście? Chodzi dokładnie o zwrot o zakończeniu modernizacji ulicy Grottgera oraz Skargi. Ulica Grottgera obecnie wygląda tak, że około 3/4 jej długości jest zmodernizowana a pozostała 1/3 to gruz i kamień na kamieniu. Ta wyremontowana część przed remontem była w lepszym stanie niż to co pozostawiono samemu sobie wzdłóż parku.

Na prawdę nie można było pociągnąć do końca te niecałe 170 metrów drogi?

Przepraszam, ulica Skargi jest wyremontowana? Te doły i te wystające na kilkanaście cm studzienki o które zachaczam samochodem? I te dziury na których można połamać koła?

A może są już jakieś plany na zakończenie remontu ulicy Grottgera (na przykład wymiana tej trylinki na nową na dalszej długości ulicy Skargi oraz właśnie na Grottgera?) Chętnie się dowiemy!

Na obrazku widać wyraźnie, że ulica Grottgera kończy się trochę dalej niż remont ( remont na czarno, koniec remontu X a brak remontu na czerwono)

              Przyłączam się do Twojego pytania Batman. Swego czasu Burmistrz powiedział, iż ulica Grottgera będzie wyremontowana w tym roku.

          Natomiast jeden z szefów Baheco stwierdził, że remont ogranicza się do tego co zostało wykonane.

Ta rozbieżność trochę niepokoi, lecz skłonny jestem dać wiarę gospodarzowi gminy. Niekoniecznie firmy muszą znać plany remontowe dróg w gminie. Poczekajmy spokojnie do końca sezonu letniego, w końcu dzieje się sporo w zakresie remontów i oby to trwało i trwało....:-) jak najdłużej, gdyz zaległości nazbierało sie sporo....

Tak tak dzieje się córeczka burmistrza kasę trzepie aż miło rzygać mi się chce jak o tym pomyśle"Nie koniecznie firmy  muszą znać plany remontowe dróg w gminie"tak napisałeś frant  nie wierzę że córka burmistrza nie wie co myśli lub planuje tata względem robót drogowych na tym odcinku i wielu innych żałosne tłumaczenie.

 

Reklama