Jesteś tutaj

Sezon ogórkowy

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w pon., 07/08/2017 - 15:38

Sezon ogórkowy w pełni! Dwie wersje tej samej informacji: jedna z TV Asta a druga bardziej propagandowa oczywiście z trzcianeckiego ratusza

Dzięki owocnym rozmowom ruszył remont drogi wojewódzkiej Rozpoczął się remont drogi wojewódzkiej Nr 180 na odcinku pomiędzy Trzcianką a Wrzącą, a już niebawem prace prowadzone będą również na trzcianeckim wiadukcie. Wykonanie inwestycji nie byłoby możliwe, gdyby nie zaangażowanie wiceprzewodniczącej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego – Mirosławy Rutkowskiej-Krupki oraz burmistrza Trzcianki Krzysztofa Czarneckiego. http://trzcianka.pl/news/dzi%C4%99ki-owocnym-rozmowom-ruszy%C5%82-remont...

W tym przypadku musze zgodzić się z Tomem.Radny Joachimiak to żaden samorządowiec nie raz dał się poznać z bardzo zlej strony. To msciwy człowiek.Pamietam doskonale te sesje kiedy Joachimiak składał wniosek pod głosowanie obcięcia środków na Ratusz.Tak postępuje prawdziwy samorządowiec..Ale to niejeden taki numer radnego kolejnym śmiesznym żenującym wnioskiem był wniosek o podejrzenie popełnienia przestępstwa o niegospodarnosci na terenie Osir chyba chodzilo o niestety sprzedany za pół darmo przez obecnego burmistrza  Hotel Ajaks.Wiadomo że donos skończył sie kompromitacja I to wszystko bylo po to  aby dokopać Kupsiowi bo nie dorastali oni wszyscy intelektualnie poprzedniemu burmistrzowi do pięt wiec trzeba bylo przeszkadzac  w sprawowaniu urzedu.Mam nadzieję że to ostatnia kadencja tego złego człowieka w Trzcianeckim samorządzie.

Mając na uwadze kilka ostatnich wypowiedzi Pana Burmistrza nowy specjalista public relations powinien pojawić się już dawno, dawno temu. Może ktoś z zewnątrz uświadomi im, że ta tania Facebookowa propaganda przyniesie skutek zupełnie odwrotny niż zamierzany - ludzie mają trochę dość otwierania każdego metra nowego chodnika... Może jakiś specjalista podpowie im, że najpierw rozmawia się z przedstawicielami ościennych gmin, mieszkańcami a dopiero potem ogłasza się światu, że "wszyscy chcemy Powiatu Trzcianeckiego", swoją drogą Zarząd Powiatu Czarnkowsko -Trzcianeckiego wydał bardzo dobrze przygotowane stanowisko w sprawie podziału - jak dla mnie profeska. Mam tylko nadzieję, że to będzie ktoś z zewnątrz, wiecie, taki oderwany od lokalnych zagrywek. 

Ratuszowi publicyści: "Przypomnijmy, że pod koniec czerwca 2017 roku, burmistrz Trzcianki spotkał się w trzcianeckim Ratuszu z Dyrektorem Wojewódzkiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu – Pawłem Katarzyńskim oraz wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Wielkopolskiego – Mirosławą Rutkowską-Krupką. Podczas spotkania poruszono właśnie temat przebudowy drogi wojewódzkiej Nr 180 Trzcianka – Piła. Dyskutowano także o budowie trzcianeckiej obwodnicy, czy przebudowie skrzyżowania ulic przy firmie Lubmor. Rozmowy okazały się na tyle owocne i skuteczne, iż po miesiącu na drodze pojawili się pierwsi robotnicy." Skutkiem czerwcowej kurtuazyjnej wizyty było wyjście robotników na drogę? Raz, dwa, trzy, pada rozkaz i praca wre... Tak to nie działa. Prace nad tym remontem trwały od dawna, wszyscy w zarządzie dróg wojewódzkich o tym wiedzą. Jeśli komuś należą się podziękowania to Pani Mirosławie Rutkowskiej Krupce. Wszystko o remoncie jest tu: http://wzdw.pl/zamowienie-publiczne/remont-nawierzchni-w-ciagu-drogi-woj... Przedstawić kurtuazyjną wizytę jako coś, dzięki czemu na drodze pojawili się robotnicy, trzeba mieć tupet. Czy burmistrz akceptuje taką propagandę? REMONT DROGI DO PIŁY TO ZADANIE REALIZOWANE PRZEZ WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE.

Strony

 

Reklama