Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Uważasz,że społeczeństwo jest tak głupie i nie potrafi samodzielnie ocenić sytuacji w kraju? Czyli,kiedy wygrała Platforma Obywatelska też ogłupiła społeczeństwo? Takie myślenie i wzajemne obrażanie do niczego nie prowadzi. Lepiej zastanówmy się,dlaczego PO straciła absolutną władzę? Droga totalnej destrukcji, negacji wszystkiego doprowadzi PO do kolejnej klęski. Gdzie są wasze programy? Gdzie propozycje lepsze od PiS? Co dacie ludziom? Ciągłe wrzaski, potępienia to droga do upadku totalnej opozycji. Kiedy się obudzicie z amoku? To przepychanie się na forum staje się nudne. Ciągle stoimy w miejscu. Chętnie podyskutuję o waszych propozycjach reform. Ale gdzie one są? Gdzie? Wybory się zbliżają a wy nic. Nic. Z czym do ludu? Z czym?

Ciekawe co za talent był tym pomysłodawcą.To tylko dowodzi jacy nieodpowiedzialni ludzie zasiadają w rządzie Beaty Szydło.Ale dobrze że ktoś ten idiotyczny pomysł zatrzymał.Ale niestety mamy kolejny skandal tym razem związany z człowiekiem bliskim Kaczyńskiemu.Normalnie pełen profesjonalizm Brudzińskiego.

 

 

http://natemat.pl/83619,j-l-was-pies-joachim-brudzinski-oburzony-usuniec...

Strony

Reklama