Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Typowa pisowska idiotka

Jolanta Szczypińska o zniszczeniach powstałych w wyniku nawałnic:

"Widziałam bardzo wiele krzyży przydrożnych i kapliczek wśród ogromu zniszczenia. Drzewa i słupy
energetyczne leżały, a krzyże i kapliczki ocalały."

cytuję dziennikarza Wojciecha Cejrowskiego (w Radio Koszalin): Zaobserwowałem, że gdzie była kapliczka na posesji, tam wicher nie uderzył, zboża nie wyłożył. Gdzie się ludzie modlą i zapraszają księdza, żeby poświęcił ziarno przed siewem, tam nie wyłożyło się, a kto nie łazi do kościoła albo zbiory robi w niedzielę bądź w święto maryjne, temu się wyłożyło – powiedział..., jak z takim człowiekiem świetnie w prl wykształconym, niezłym biznesmenem, (inwestycje w Ameryce Łacinskiej), skądinąd ciekawym dziennikarzem podróżniczym, dyskutować, jeżeli autoryzuje takie poglądy jw....., cynicznie idiotów ze słuchaczy robi?!... zgroza XXI wiek!!

Barw Narodowych i Godła RP!!!!?..sądzę, że bardzo blisko jest tej profanacji...ciekawe czy pisowski strażnik (dla niepoznaki zwany "prokuratorem generalnym"), znaczy Ziobro zareaguje!! A powinien ! Z urzędu z powodów jw. Ciekawe jak pisowcy zareagowaliby gdyby te szczyty, (w niby górach, oczywiście), w takim przebraniu zdobywaliby: Pan Tusk, Pan Petru, Pan Schetyna..i paru innych..,jestem pewien, że PIS-k byłby wielki....a tu cisza..., żenada pisowcy, mało czujni jesteście!!

Strony

Reklama