Jesteś tutaj

TVP-PiS a dobro wspólne.

Obrazek użytkownika Asbachlt
Wysłane przez Asbachlt w sob., 12/08/2017 - 23:32

Ostatnim czasie parę razy z rzędu oglądałem telewizję publiczną i to co się tam dzieje to jakaś paranoja.Sluchajac co oni tam gadają można wywnioskować że każdy kto  myśli inaczej jak PiS i ich zwolennicy to zdrajcy narodu polskiego.A Kod to zbieranina synów córek i wnuków byłych sbków .Do studia TVP  zapraszają  przeważnie ludzi związanych z Pisem często  dyskusje w wlasnym kółku wzajemnej adoracji wygląda to żałosnie.Nie wiem czemu tak się dzieje że rzadko przychodzą do TVP  ludzie innych poglądów.A jak już ktoś przyjdzie to zeby nie kamery to oczy by wydrapali .Spirala nienawiści jaka jest nakrecana w naszej publicznej telewizji przeciwko innym Polakom jest niebywale  skandaliczna i niebezpieczna.Moim zdaniem za żadnych rządów jeszcze tak źle nie było.

Zawsze możecie zmienić kanał na wieczną prawdę całą dobę,czyli TVN. Tam spotkacie autorytety typu tow.TW Cimoszewicz, TW Olechowski,całą postkomunę, kodowców i inne groteskowe przypadki. Oni wam wytłumaczą jak oceniać rzeczywistość,kto jest dobry a kto zły. Sami niewiele potraficie. A ja ciągle czekam na wasze programy wyborcze. A tu nic. I wy chcecie przejąć władzę, mizeroki? Bawcie się dalej. Santorynowi nawet chodzi po głowie rozstrzeliwanie oponentów. Tacy jesteście tolerancyjni demokraci?  Żałośni,zakompleksieni i śmieszni.

Przykład prymitywnej manipulacji pisdzielców typu Tom: ja napisałem: cyt:"za parę lat, ci aktywiści pewnie będą się tego wstydzić, próbować ukryć, jednak internet PAMIĘTA.. znajdziemy was..nie będziemy was zamykać, rozstrzeliwać, tylko pokazywać: to oni, żołnierze pisu..na ich widok wielu zrobi..no zrobi to co zrobi.. wielu splunie, ja też...." ..Tom napisał: "Santorynowi nawet chodzi po głowie rozstrzeliwanie oponentów" no trzeba mieć z głową trochę Tom by tak zmanipulować, skłamać wręcz, nie dziwię się tacy jesteście., to niestety stan umysłu!!

Nie rzucajce się, jak wściekłe leszcze na patelni. Wygrajcie wybory, dojdziecie do władzy, będziecie rządzić po swojemu. Ale jeżeli jesteście z ekipy PO, PSL czy Nowoczesnej to wybijcie sobie z głowy rychłą zmanę. Na was niewielu już się nabierze. Nie twierdzę, że obecna władza jest idealna, ale przynajmniej coś robi. Sądzicie, że obrażaniem, opluwaniem i poniżaniem oponentów zyskacie popularność czy sympatię ludzi? Już z was się śmieją, że nie macie żadnego programu dla narodu tylko nieustanne ujadanie. I jak wam oddać władzę? Śmiech na sali. 

Tom. Sądziłem, że przeprosisz mnie za wredną manipulację, o której pisałem wyżej..a ty dalej cytujesz swoje brednie z smsów z centrali..cyborg..jakiś jesteś, czy czasem myślący samodzielnie, bo ani ja z po, ani z psl, tylko z Trzcianki, chyba masz głęboki kompleks związany z tymi partiami, bo ani ja, ani inni nie wymieniają w swoich wpisach nazw tych partii na tym forum,. po za tobą.Przyznaję, pokazujemy idiotyzmy i zagrożenia dla Polski wynikające z wielu działań pis,to chyba naturalne, tym bardziej, że w większości przypadków wielce uzasadnione, nie tylko zdaniem uczestników tego lokalnego forum...!!! Ale:jak w przysłowiu: Mówił dziad do obrazu , a obraz do niego ani razu.., tak w Trzciance, a i w prawie całym kraju, niestety!! Do czasu!!

Dzisiaj z ciekawości obejrzałem Wiadomości TVPiS i nie zawiodłem się. Ochy i achy na temat dzielnej postawy obecnego rządu w obliczu tragedii i fala jadu na opozycję. To dla głupiego ludu. A jaka jest rzeczywistość?

15.08 pracowaliśmy z kilkudziesięcioma ochotnikami przy kanale Brdy w Rytlu. Zasuwaliśmy tam od godziny 10 rano do 18tej. Jest to odcinek 2km leśnej drogi. Wraz z nami od południa przyłączyły się pojazdy wojskowe - dwie sztuki. W tym czasie mieliśmy do dyspozycji 50 -70cywilów i 5 strażaków(uczniów szkoły pożarnictwa!).
Dysponowaliśmy prywatnymi 10 piłami((z początkowego stanu połowa się uszkodziła pod koniec dnia), jednym prywatnym Wranglerem i jedną cywilną koparką.
Do godziny 17tej wojskowe cztero i więcej osiowe ciężarówki przywoziły nam kanapki! Nie pomagały wyciągać pni z kanału Brdy, nie używali swoich żołnierzy, tylko nas mijali i dostarczali
często jedzenie.
Nasz mały Wrangler zrobił więcej, niż całe wojsko na naszym odcinku pracy.
Wszystko zmieniło się za pięć siedemnasta, nagle z odległości 150 metrów rozeszły się dźwięki pił( nie dwóch, ale kilkunastu), ciężkiego sprzętu i cisza która tam panowała od 10 rano została przerwana. A stało się to dzięki przyjazdowi VIP-a który w wojskowych limuzynach oraz w wojskowym terenowym aucie przejechał obok Nas.
Tak, Wojskowi dowódcy nie dali polecenia swoim żołnierzom pracować z nami, używać sprzętu tylko czekali na VIP-a. Z naszej grupy zeszło powietrze, wojskowi nie udostępnili sprzętu tylko pozwolili nam ryzykować zdrowie i życie by dobrze wypaść przed prawdopodobnie najwyższym przełożonym.
Dodam że wracając o 18tej tym naszym odcinkiem 2km, byliśmy ostatnią grupą pracującą, reszta została odesłana i na ich miejsce zostali rozstawieni żołnierze, by kolumna oglądała ich przy pracy. Przez całe 5h ich tam nie było. Było to ewidentne "malowanie trawy na zielono".
Chciałbym by ten list przeczytał ktoś z generałów i się zastanowił do jakiego stanu się doprowadziliście mentalnie, że odstawiacie takie szopki kosztem cywilów.

PS. Potrzeba dużo prywatnego!! sprzętu budowlanego z operatorami, niestety wojskowy sprzęt mimo, że większy i mocniejszy, ma operatorów bez doświadczenia i ich praca była mało wydajna.

 

A ten, znaczy tom, to dalej bredzi.. nie mam już siły by mu wyjaśniać, że się ośmiesza, sam, ten, tom, to robi skutecznie...zaprogramowany na jakieś utopie, powtarza jakieś hasła typu: "PO,PSL i Nowoczesna zabierze 500+ i podniesie wiek emerytalny. Nigdzie nie znalazłem tego typu założeń, są to straszydła czołowego kurdupla, nie sądziłem, że jakiegoś mieszkańca Trzcianki też. Serio, czy ktoś z forumowiczów zażartował..ten tom to doktor? Chyba razem z Ogórek bronili na 27 stycznia, jest tam filia czegoś zwanego szumnie szkołą wyższą, chyba wyższą od, hm, jk, no może o dzyndzel na berecie prezesa:)

Strony

 

Reklama