Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

W przeciwieństwie do ciebie Tom, mnie koń nigdy nie kopnął. I z tym żulikiem to hamuj. Najpierw trzcianecki nauczyciel od siedmiu boleści, teraz marny pisarzyna. Wy chyba obydwaj macie jakiś problem z tym żulikiem.

A co do pozostałej części twojego posta, to owszem, za komuny też ptaszki śpiewały, szczególnie dla przewodniej siły narodu, dla reszty raczej padał deszcz. Były to bardzo smutne czasy, ale widzę, że niektórym do nich tęskno.

Trzeba przyznać, że to, co zrobił niemiecki europoseł Udo Voigt jest niebywałem wyczynem. Godnym najwyższego uznania. Już nigdy nie powiem: wszyscy Niemcy, Francuzi, Włosi czy Hiszpanie. Opinie zawsze są podzielone, ale TVN podaje tylko jedną opcję. Można informacją manipulować, ale prawda jest dzisiaj dostępna w Internecie i można wszystko przywołać. Co powiedział niemiecki europoseł na ataki lewaka - urzędnika  Timmermansa:

https://www.youtube.com/watch?v=fyydJskQOlQ

 

Oczywiście, nie wierzę rzecznikowi Prezydenta, jest za mały (ten rzecznik), by być aż tak samodzielnym, jest jakaś gra....pis-dzielce się gubią.. w tym raczej jest moja i nie tylko, nadzieja....!!!! Bo do rządzenia PAŃSTWEM wydaje się, że potrzebny jest JAkIŚ INTELEKT..widać wyraźnie braki u dziś rządzących..vide: Suski, Ziobro, Szydło, Maciarewicz, o Kaczyńskim nie wspomnę...

Czy kiedykolwiek w życiu sprawdziłeś źródło swojej religii? Korona cierni kontra korona słońca? To że główny dzień czci to dzień słońca, po angielsku SUNday. Son=syn. Tak samo wymawia się słowo słońce.  Sobota to dzień saturna, a poniedziałek, to dzień księżyca.  Zamiast być niewolnikiem babilonu, spędź parę minut i dowiedź się w co wierzyli rzymianie zanim przyjęli nowy kult. Nic nowego pod słońcem. Wielkanoc jakoś dziwnie zmienia daty by dopasować się do ruchu ziemi wokół słońca.... Dlaczego?

Religia słowian była o wiele bliżej "prawdy" niż splagiatowany kult astrologiczny który wymordował miliony prawdziwych patriotów/rodaków którzy woleli zginąć u rąk okupanta watykańskiego niz przyjąć ich mordem narzucony kult.

Strony

 

Reklama