Jesteś tutaj

Powróci powiat trzcianecki?

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w śr., 05/07/2017 - 12:46
prośba przywrócenie Powiatu Trzcianeckiego

 

"Komitet Prawa i Sprawiedliwości w Trzciance zwraca się z prośbą do Rady Miejskiej Trzcianki i Burmistrza Trzcianki o podjęcie działań w celu przywrócenia funkcjonowania Powiatu Trzcianeckiego."

Źródło informacji facebook.com/GminaTrzcianka/

PS. Powiat trzcianecki – powiat istniejący na terenie Polski w latach 1945-1946 i 1959-1975 (de facto od 1951) na terenie obecnych powiatów czarnkowsko-trzcianeckiego i pilskiego (woj. wielkopolskie) >>> https://pl.wikipedia.org/wiki/Powiat_trzcianecki

Merytorycznie starosta rozjechal jak walcem burmistrza Czarneckiego.Co tu nie rozumieć Czarnecki chce tworzyć powiat Trzcianecki nie pytając co o tym sądzą gminy oscienne.A potem się dziwi że nikt nie chce z nim gadać.Jedna rzecz też ważna uwagi co zauważył starosta Teterus oczym ja pisałem duzo razy że burmistrz Czarnecki to żaden samorządowiec.

Proste w przekazie. Czarnecki chce dzielić (typowo pisowskie), starosta chce łączyć. W dodatku ta rozmowa obnaża jeszcze jedno. Czarnecki się Teterusa zwyczajnie boi. Jego ataki na niego ewidentnie na to wskazują i chce zdyskredytować Teterusa w oczach mieszkańców Trzcianki. Znalazł swojego wroga. Jak to pisowiec.

A jakie ja mam zdanie? A no takie, że najpierw rozmawia się z zainteresowanymi, a dopiero później podejmuje jakieś kroki. Tak nasz burmistrz zachował się zwyczajnie jak słoń w składzie porcelany. Oczywiście z powiatu nic nie wyjdzie, ale zadymę żeby wzmocnić swoją pozycję w oczach mieszkańców Trzcianki, a osłabić Teterusa da się zrobić. Prawda panie Czarnecki?

Dla mnie Czarnecki to polityk a nie samorządowiec. W przeciwieństwie do Teterusa.

W programie pt. „Lustra” w TVP 3 Poznań, gośćmi Łukasza Maciejewskiego byli wicestarosta Jacek Klimaszewski, burmistrz Czarnkowa Franciszek Strugała oraz Edwin Klessa i Tomasz Tomczak z zespołu ds. reaktywowania powiatu trzcianeckiego. Dyskusja dotyczyła planów podziału powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego... http://poznan.tvp.pl/34995258/28112017

Na Facebooku Pani Jagoda opublikowała wczoraj dowód na to, że w Trzciance prowadzone są konsultacje z mieszkańcami na temat przywrócenia powiatu... W szkole nr. 2 poproszono dzieci o wypełnienie kart konsultacyjnych w tej sprawie?

powiat Trzcianecki konsultacje

W szkole, w okresie przedwyborczym ... Dziwne?

Strony

 

Reklama