Jesteś tutaj

Atak na wolne media.

Obrazek użytkownika Asbachlt
Wysłane przez Asbachlt w wt., 12/12/2017 - 12:11

To już białoruskie standardy. Nie spodziewałem się że dożyję takich czasów.

http://fakty.interia.pl/polska/news-verhofstadt-kara-dla-tvn-to-powod-by...

A najbardziej porażające jest uzasadnienie.

"za sposób relacjonowania wydarzeń w Sejmie i przed Sejmemz grudnia 2016 roku"

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-verhofstadt-kara-dla-tvn-to-powod-by...

Przecież takiego działania oczekuje CIEMNY LUD, w Trzciance reprezentowany przez Toma, Grega i paru innych na tym forum. Porażający i dramatyczny jest cynizm w/wymienionych, bo zorientowałem się, że tacy "ciemni" to ONI nie są....rozgrywają wyłącznie swoje prywatne interesy!..Polska, JEJ przyszłość, dla nich jest nic!!! Tak zresztą jak dla zdecydowanej większości funkcyjnych, działaczy, urzędników, wszelkiej maści "misiewiczów" czy posłów, wszystkich z rekomendacji tej bolszewickiej partii!!!

To jaką karę powinna dostać TVP z Kurskim na czele o Pisem za używania telewizji publicznej do obrażania okłamywanie i walki z Polakami ??Juz jest bardzo glosno w USA o decyzji KRRIT i wszyscy wiemy kto za tym stoi.Komuchy łapy precz od prywatnych nadawców!!!Santorym ma racje ty i Tom to tuba propagandowa pisu na lokalnym podworku..Kazdy kto dzis jest przeciw pisowi jest prawdziwym patriotą ponieważ przeciwstawia sie wprowadzeniu w polsce dyktatury zamordzia i panstwa policyjnego.Takimi metodami PiS chce wymusić na prywatnych mediach pokorę i posłuszeństwo.Precz z bolszewicka partia PiS..

....Jest reprezentowany nie przez "toma i grega" lecz przez zdecydowną większość, tak się składa że opozycja przez totalne lekceważenie pozostałej cześci wyborców sama sie pogrąża, widać to przede wszystkim po "tzw.wystepach w sejmie", a sejm to nie sal widowiskowa to nie kabaret  - no cóż  - jaka opozycja taki metody...jestem przekonany że stacje telewizyjne a w szczególności TVN wyzbedą sie podwójnej retoryki i komentarzy dla idiotów...no chyba że są nastawienie na specyficznego odbiorcę:) ale to nie wróży sukcesu wszak w naszym społeczeństwie coraz więcej ludzi budzi się PO letargu....

ps; dzięki za krypto reklamę:)

Co do występów w sejmie greg to wczoraj posel Terlecki dał popis swojej arogancji i chamstwa nazywając oponentów politycznych "politycznymi lumpami i zdrajcami"To właśnie PiS robi z sejmu i Polski chlew używając często do tego TVP.A Kaczyński tyran i dyktator dolewa oliwy do ognia mowiac o protestujacych "nasi wrogowie"Czy my zwykli ludzie mamy przyjąć strategię myślenia prezesa i traktować każdego pisiora za swojego wroga ?Sądzę że tego byś nie chciał greg.

czasami rzecz trzeba nazwać po imieniu...kto jak nie zdrajca donosi na własną ojczyznę? kto jak nie zdrajca wyprzedaje majatek narodowy za bezcen?, kto jak nie zdrajca grabi ludzi z ich własnych mieszkań? kto jak nie zdrajca wbrew woli większości zaprasza uchodźców do kraju? kto jak nie zdrajca pozwala wyprowadzać majatek z kraju? kto jak nie zdrajca blokuje rozpoczętą dekomunizację?

PS, widzę że używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz a może rozumiesz  przez co uwydatniasz swój stan pranoidalny?

Od tego są domy maklerskie... Czy mam ci tłumaczyć "dla czego pies sika na koło"? Takie Tranzakcjee idą za zgodą rządu natomiast  - Ciech został sprzedany nie przez PIS tylko przez PO i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt za jakie pieniądze sprzedano...teraz wyjaśnia to prokuratura. 

A co do Azotów ciekawe dla czego Rosjanie  w końcu nie nabyli pakietu wiekszoścowego skoro było tak blisko?

Przecież ty nawet nie masz pojęcia, o czym my tu rozmawiamy?
W Polsce chyba tylko w internecie znajdziesz niezależne, obiektywne informacje.
Cala reszta to propaganda w stylu TVP lub TV Trwam, ale na szczęście nie każdy musi ich słuchać i ślepo wierzyć. Wolność mediów w Polsce? Niesmaczny żart!

Proszę o to wstydliwa analiza obecnego stanu rzeczy: https://rsf.org/en/2017-world-press-freedom-index-tipping-point

A będzie jeszcze gorzej! Oto przykład: http://marekporzezynski.innpoland.pl/136945,rozwiazania-prawne-w-sluzbie...

Walka z nieprawdziwymi lub nierzetelnymi informacjam, czyli takimi które nie są po myśli partii?

Rozumiem - do tej pory media były obiektywne? TVP i Trawm to stacje propagandowe, ja w tym obszarze nie polemizuję każdy ma prawo do własnej opinii w tym temacie o ile potrafi ją w ogóle obiektywnie wykreować, TVN, Polsat to rzeczywiście stacje które dla wzmocnienia swoich racji stosują podwójną retorykę przekazu jest to zauważalne szczególnie przez denerwujące  komentarze dla mniej inteligentnych...to na pewno się podoba i to twoim zdaniem nie ma związku z propagandą? - zostawiam to bez komentarza....

A co do  pierwszego "linku", raport pokazuje że do tej pory w Polsce były obiektywne media ponieważ wpływy z ich działalności były i sa w dalszym ciągu wyprowadzane z kraju, w chwili gdy fakt ten został zagrożony repolonizacją wszczyna się rozpaczliwy alarm bo biznes informacyjny jest zagrożony. No chyba, że wierzysz w "prometeizm" zagranicznych stacji informacyjnych - to rzeczywiście biorę na usprawiedliwienie twojej retoryki.

Natomiast jeżeli chodzi o drugi "link", to trudno zgodzić się z faktem aby zagraniczne podmioty informacyjne  nie podległay pod polskie prawodawstwo ? Przecież tak jest na całym świecie...Myślę że wiekszość Polaków czerpie informacje nie z gazet czy TV lecz z internetu lub własnych doświadczeń wynikających z wyjazdów, podróźy, właśnie  z tej perspektywy można bardzo dokładnie zdiagnozować gdzie leży problem związany z rzetelnością przekazu. Nie zapominaj przy tym, że większośc Polaków nie ma z tym problemu wszak "podróże kształcą" .

Gdy zakończy się kadencja rządu i przyjdzie czas na wybory i zobaczymy do czego suweren bedzie dążył...a tym czasem "nie trać wiary" i zacznij "jadać ośmiorniczki":)

Strony

 

Reklama