Jesteś tutaj

piosenka poruszająca problem homoseksualitów w kościele katolickim

Obrazek użytkownika greg.p
Wysłane przez greg.p w czw., 18/08/2016 - 17:56

gej katolik, dramat, terapia

Nic nowego. W kościele jest wiele gejów i to przede wszystkim księża. Ja z jednym mam kontakt od wielu lat i nie jest on za bardzo wstrzemiężliwy nawet jak na swoje lata (powyżej 70tki). Nawet na jednej imprezie w klubie się zdziwiłem, zę jednego przezywali proboszczem a jak się go zapytałem o przezwisko to stwierdził, że to nie jest przezwisko bo jest proboszczem :) Latał pół nago po parkiecie i prawie każdego podrywał :)

Latajmy nago... Zróbmy z tego normę. Jest się czym chwalić!

Dokąd ten świat zmierza? 

Może faktycznie lepsi są imigrancji - oni chociaż gwałcą kobiety!

Najgorsza jest obłuda panuja w Kosciele Katolickim w Polsce. O czym mozna bylo sie przekonac wielokrotnie. 

 

Gej bedacy bardzo wierzacym ma ciezko w Kosciele Katolickim, bo niestety wielokrotnie czuje sie jak tredowaty. A chcac zyc zgodnie z wiara nie moze w pelni - realizowac sie jako gej. 

Najgorsze jest to, ze wielu ukrytych gejow w Kosciele - bedacy powiazani z Kosciolem - sa niestety hopmofobami. I to boli jawnych gejow.

 

Obym dozyl takich czasow, gdzie gej bedzie czul sie dobrze w Koscoiele Katolickim, I nie bedzie traktowany jako obiekt ws;polczucia jakby byl tredowaty.

A na koniec pilann - to Twoje ksenofobiczne i generalizujace stwierdzenie, ze emigranci gwalca kobiety jest bardzo krzywdzace wszystkich imigrantow. A pamioetaj, ze emigrantami tez sa Polacy. Czyzbys ich tez mial na mysli?

 

I czy przyzwalasz na gwalty kobiet?

 

Lepiej nieraz zastanowic sie dwa razy, co chce sie napisac - niz napisac takie cos co Ty tu nabazgrales.

 

Pilanin, po pierwsze geje nie gwałcą się nawzajem. Ogólnie wśród nas gejó prawie nigdy nie dochodzi do gwałtów czego nie można powiedzieć o osobach hetero. Po drugie, otwórz oczy i jakbyś się zainteresował tym co ludzie robią poza narzuconymi normami społecznymi które nie są w zgodzie z naturą ludzką (normy) to byś się zdiwił. Czy bycie w związku tylko dlatego, że tak każe społeczeństwo, rodzina i inni jest normalne? Czy bycie ze sobą z miłości i bez żadnego przymusu nie jest lepsze? Co do księży to też nie potępiam ich homoseksualizm tylko obłudę. Najwięksi homofobi zazwyczaj są gejami którzy nie mogą się zrealizować. Znam dużo takich, nawet w tej małej Trzciance. Po drugie, interesuj się sobą. Jeśli jesteś hetero i pewny swojej orientacji to nie będą cię interesować geje i innie osoby LGBT. Ja nie boję się mówić i wiem, że w kościele będą się jeszcze bardziej krzywo patrzeć niż do tej pory ale to nie mój problem. Bóg mnie kocha takim jakim jestem i on mnie stworzył a nie ty i inni którzy uważają się za Boga żeby ludzi oceniać.

 

Reklama