Jesteś tutaj

Kiedy wreszcie koniec tej żałosnej, smoleńskiej farsy..?

Obrazek użytkownika sailor
Wysłane przez sailor w pon., 10/04/2017 - 11:41

Czy ktoś jeszcze wierzy Antoniemu "Smoleńskiemu"? Czy ktoś jeszcze pamięta o pomordowanych oficerach naszego wojska w Katyniu?

Komitet centralny Pis w obronie  swoieh bezradność w wyjaśnieniu katastrofy smolenskiej składa doniesienie do prokuratury na komisje Millera.Panie Macierewicz proponuje koniecznie zbadać się. 

fakty.interia.pl/polska/news-komisja-millera-naruszyla-prawo-mon-sklada-zawiadomienie

 

Według o. Wiśniewskiego jedyną siłą, która jeszcze cieszy się w Polsce  "pewnym autorytetem", jest Episkopat. "Księża Biskupi, wkroczcie na publiczną arenę. Wybiła godzina, kiedy jesteście bardzo, ale to bardzo potrzebni – Kościołowi, lecz również Polsce" - kończy

Autorytetem... $

 

Nie mogłem się powstrzymać.Dzień przed świętami wpadł mi w ręce nasz lokalny Biuletyn Parafialny i co tam czytam msza  cytuje:

10.04..2018-wtorek.

17- o życie wieczne dla Lecha i Marii Kaczyńskich oraz innych "poległych w katastrofie smoleńskiej-od Koła PIS w Trzciance.

Koniec cytatu.

Nic nie byłoby w tym ogłoszeniu niestosownego gdyby nie ten jeden wyraz "poległych "Z oficjalnych informacji wiemy że doszło do katastrofy nie ma żadnych dowodów na jakikolwiek zamach.Wiec pytam lokalne koło PIS  w Trzciance  jakim prawem używacie wyraz "polegli" w sytulacji kiedy wszyscy wiemy że doszło do  nieszczęśliwej katastrofy lotniczej??

Abschalt nie narzekaj tylko suń na mszę 10 roku pamiętnego. A tak na poważnie, to nie ma co się dziwić trzcianecka bojówka PIS-u niczym się nie różni od pozostałych ekstremistów. Przez tyle lat nie przedstawili żadnego dowodu, że to był zamach. Niebo ogląda codziennie pół świata i nikt się nie dopatrzył zamachu, ale nasze bojówki widzą inaczej... Mam nadzieję, że burmistrz odcina się od swoich ziomków z podwórka... :) 

Nadużywanie pewnych  określeń w tej sprawie   jest niczym innym jak fałszowanie faktów.Nie myślałem że lokalne koło PIS pójdzie drogą nie prawdy chociaż z drugiej strony dlaczego mnie to dziwi.A co myśli burmistrz Czarnecki w tej sprawie może zapytamy go?

Strony

 

Reklama