Jesteś tutaj

Pomnik niepodległości w Trzciance

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w czw., 30/11/2017 - 19:40

Reportaż przygotowany i opublikowany na YouTube przez: Telewizja Asta

Czy na pomniku, drogi komitecie budowy, będzie wzmianka, że to Watykan poparł rozbiory Polski? Bo widzę, że całe "kółko różańcowe" tak się podnieca tą niepodległością, że zapomniało kto doprowadził do tej katastrofy w dziejach Polski. W dodatku stawianie pomnika w pobliżu budynku instytucji państwa, które te rozbiory poparło i zapewne jego przedstawiciel go pokropi, jest dosłownie chichotem historii.

Ciekawe pytanie...niestety ,nie sądzę, by animatorzy powstania pomnika, czy jego autorzy mieli odwagę, by odpowiedzieć na TAK postawione pytanie..trudne, nie przeczę, jednak prawdziwe.., sailor, jestem pod pozytywnym wrażeniem, że popatrzyłeś na tę inicjatywę z tego punktu widzenia.!:)

Mega szacun Sailor. Może postawmy pomnik dla ofiar powstań świeckich gdzie krew się przelała by powstrzymać okupację watykanu?  Teraz świnie się pasą za nasze podatki, święcą auta, McDonaldy. Aż trudno uwierzyć że to 21 wiek. Większość świata idzie do przodu, a my stawiamy pomniki gdy słowo niepodległość od ponad 1050 lat nie istnieje. Jesteśmy wasalami i niewolnikami. Na wszystko pozwolenie.

 

mieście, że prawdziwym patriotom nie podoba się orzeł, przypominający tego z przed wojny (II światowej),

Pocztówka

w zamian proponują popiersie L.Kaczyńskiego. Ponoc taki zamysł autorów tego pomnika był od początku..,ale wtedy datki mogłyby być malutkie..ciekawe spekulacje

Strony

 

Reklama