Jesteś tutaj

Konformizm po trzcianecku

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w pt., 02/06/2017 - 20:56

I jak tu nie myśleć o faworyzowaniu jedynie słusznej firmy:

"Ruszyły prace związane z remontem drogi w Smolarni, znajdującej się w samym sercu wioski. Już niebawem bardzo nierówna nawierzchnia odejdzie do historii. Inwestycją zajmuje się sprawdzony wykonawca trzcianecka firma Baheco Sp. z.o.o., która nieraz już realizowała podobne projekty." https://www.facebook.com/pg/GminaTrzcianka/...

Czyli pełna aprobata społeczna na ... no właśnie, jak nazwać takie działania? I jak tu krytykować te chodnikowe zlecenia. Przecież oni robią to dla naszego dobra! Prawda?

Podajcie konkretnie które przetargi są ustawione czy zafałszowane. W tych przykładach dotychczas przez Was przedstawionych nie widać nic złego. Dlatego się denerwuję. Zacytowaliście fragment przetargu z którego nic niewłaściwego nie wynika. I jeśli o tym piszę to dla Was daję upust emocjom. Nie zarobilibyście ani grosza na takim pisaniu. Trzeba konkretów i dowodów na to co się pisze.Miejcie swoje punkty widzenia, lecz poparte konkretami, które są wiarygodne. Inaczej to tylko czepianie się. Zarzut że postępuję jak pisiory też jest tylko zarzutem, a gdzie konkret?

Nic nie słyszałem.Ale jak wszyscy wiem prokuratura podlega dziś w Polsce ściśle jednemu człowiekowi Zbigniewowi Ziobrze który podobnie jak obecny burmistrz Trzcianki należą do ugrupowan ktore rządzą Polską o zgrozo! Poniższy link pokazuje jak działa dziś prokuratura w stosunku do niektórych polityków Pis-u.

 

https://wiadomosci.wp.pl/prokuratura-odmowila-sledztwa-ws-corki-lesnicze...

Cała ta sprawa wymagala wyjasnienia tego oczekiwala opinia publiczna A tu co zrobiono zamieciono sprawę pod dywan do tego w świetle reflektorów! podobnie jak oskarzenia Kaczynskiego  w sejmie  że opozycja zabila mu brata.Takie odmowy wszczecia postepowań naraża w moiej opini prokurature na smiesznosc.Ale należy ufać że są w Polsce jeszcze nieugieci prokuratorowie jak i sędziowie którzy z godnością będą służyć wszystkim Polakom.

Strony

 

Reklama