Jesteś tutaj

Buristrz

Obrazek użytkownika ewa
Wysłane przez ewa w sob., 15/09/2018 - 16:22

witam,  Was

 

To, że Trzcianka jest wybrukowana wszędzie gdzie sie da to jest zauważalne ale to co wyczytałam lekko mnie zmroziło, że tak sie dzieje, oczywiście jeżeli to prawda.

Co Wy na to?

https://epoznan.pl/news-news-88720-Dzialacze_PO_zarzucaja_burmistrzowi_z_PiS_zlecanie_prac_budowlanych_firmie_nalezacej_do_jego_corki

 Mateusz4539 napisał "Pan Czarnecki jest dobrym Burmistrzem, dzięki temu ma popracie społeczne" Czy o takim społecznym zaufaniu i poparciu mówisz: https://trzcianka.info/comment/3338#comment-3338 ?????

Wyjdź na miasto! Posłuchaj, o czym ludzie rozmawiają, a przekonasz się jak wielkim zaufaniem cieszy się nasz włodarz oraz jego najbliższa świta!

Wracając do głównego tematu. Skoro było zgłoszenie do prokuratury, to zapewne jeszcze przed wyborami samorządowymi poznamy wyniki kontroli w trzcianeckim urzędzie. Od tego są specjalna służby: CBŚ, CBA ... Do wyborów jeszcze ponad miesiąc!

Zacznę od tzw.korupcji politycznej na którą się tak powolujesz.Bardzo dużo ludzi musiało na tym pracować aby doprowadzić  do tej podlej i wymuszone prowokacji której ofiarą padł "niesprawiedliwie"B.burmistrz Marek Kups.Miernoty niepotrafili w demokratyczny sposób wygrać wybory ówczesnym burmistrzem  to sięgnęli po sposoby rodem z głębokiej komuny  czym zhanbili sie wstrętne odrazajace tchórze.Ale spójrzmy co dziś wyprawia Obecna władza której twarzą jest Krzysztof Czarnecki.

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/schetyna-slowa-o-warczacych-samorzadach-...

Można nie lubić PO ale skoro sam szef PKW Wojciech Hermeliński traktuje te słowa jako rodzaj korupcji politycznej to o czym tu gadac.Wiec dajmy sobie spokój bo się ośmieszasz jak całe PiS włącznie z premierem i prezesem. Dzis dopiero ludziom oczy się otwierają co zrobiono poprzedniemu burmistrzowi.To co kiedyś było karalne dziś za obecnej władzy okazuje się że  jest legalne kiedy chodzi o ich przedstawicieli! Co do reszty twoich fantazji odsyłam do FB p.Marka Kupsia.

Strony

 

Reklama