Jesteś tutaj

Pomnik upamiętniający 100lecie odzyskania Niepodległości

Obrazek użytkownika Lila86
Wysłane przez Lila86 w śr., 07/11/2018 - 14:58

Już dziś został postawiony pomnik upamiętniający 100lecie odzyskania Niepodległości... W sobotę odbędzie się jego uroczyste odsłonięcie... Jak Wam się podoba?? 

nie podoba mi sie kolor granitu, szarość nadała by temu pomnikowi więcej powagi o kształcie, reszta do zaakceptowania

Pomnik postawiony bez szerokichkonsultacji spolecznych na wniosek lokalnego PIS I ONR w nieszczegolnym miejscu. Do tego orzel jest w dziwnej pozycji a do tego bez korony. Orzel bez korony byl w Godle Polski za czasow PRL. DO tego brak waznych dat wspolczesnejhistorii . 1989 i 2004 dyskwalifikuje go i jest politycznym wyrazem pogladow politycznych PIS nie uznajacego 1989 r i 2004 za wazne daty.

A do tego boje sie. ze ten pomnik zamiast laczyc bedzie dzielil.

I ciekaw jestem czy podobnie jak bylona poswieceniu i wmurowaniu kamienia wegielnego bedzie. ONR I KIBOLE Z RACAMI? 

Boisz sie przyznac do przynaleznosci do ONR bo ONR teraz nacenzurowanym od jakiegos czasu. A stroj ktory nosiles z kolegami bedac przy mauzoleum i idac ulicami Trzcianki to przypadek?

A wystrzeliwanie rac zarowno przed Mauzoleumjak i na meczu i przy poswieceniu kamienia wegielnego to przypadek. A co do kibicow akiboli to jest roznica. 

Dziwie sie, ze nikt z oficjeli niereagowal na lamanie prawa zarowno nastadionie jak i przed mauzoleum i w w/ w miejscu jak strzelaliscie racami...Bo z tego co wiemto srodki pirotechniczne i nie mozna ot tak nimi w miejscach publicznych poslugiwac sie.

Nie jest problemem to, że odpalono race. Dla mnie problemem jest to, że tam był komendant policji, kilku innych policjantów, strażnicy miejscy i nikt nie reagował na łamanie prawa o stosowaniu środków pirotechnicznych.

 

Reklama