Jesteś tutaj

Porównanie miast Rosji, Litwy i Polski

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w pon., 12/11/2018 - 11:18

Polskim przykładem, jest miasto ...Trzcianka ;)

"Польша Россия Литва сравнение Тшанка Петушки Радзивилишки Polska Rosja Litwa porównanie Trzcianka Pietuszki Radziwiliszki"

Film pochodzi z YouTubowego kanału: Дерзкие Школьники от Абрама Тельмана

że jednak kogoś obchodzi skoro nagrał taki film. To że Ty możesz mieszkać w Honolulu właśnie nikogo nie obchodzi.

Moim skromnym zdaniem widac tu szerokie pole do popisu dla działu promocji UM. W komentarzach mogliby pokazać jak obecnie wygląda to osiedle i kilka innych kadrów  z parku ryb i może z jakiegoś nowego osiedla...

Osiedle 30 lecia a bardziej jego dalsza modernizacja - zarowno 1 częsci blkiżej Spółdzielni Inwalidów Przyszłość i ta druga część blizej Ogrodów Działkowych to zadanie dla nowego Burmistrza i Nowej Rady Miejskiej Trzcianki.

 

Panowie Tomasz Jurczyk i pilanin pozbadzcie się złośliwosci wobec Marka Glovera a skupcie sie na tym, co napisal. I sprobojcie wniknac w tresc.

 

Kazdy ma prawo do swej opinii na dany temat.

A co do form promocji Trzcianki kazda forma jest dobra. Takze ta w formie filmu. Tez staralem sie i staram sie prmowac Trzciankę poiprzez swoje filmy zamieszczone na swoim kanale youtube, choc poprzednia wladza jakos tego nie zauwazala. 

 

Kazdy z nas mieszkańców, który promuje miasto Trzciankę jest godzien pochwały i wladza powinna to docenic.

Popieram może trzeba pogadać o tym na sesji lub napisać do nowego burmistrza mysle że są szanse aby nowa władza dostrzegał bardziej niz wcześniej promocje miasta poprzez jakakolwiek dzalalnosc szarego obywatela.

 

Reklama