Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

nie było wątpliwości: za aferę z KNF, za udział w tej aferze prezesa NBP są odpowiedzialni: PIS, PREZES jeden i drugi..Dla nie kumatych z pis: to są: Kaczyński i Glapinski..plus formacja aktualnie, dla Polaków nieszczęście, rządząca , czyli pis..Polecam greg, noworoczną refleksję: myślenie, a nie bezmyślne powtarzanie, ma przyszłość!

 widze że ciagle żyjesz niechęcią do wszystkich którzy myśla inaczej niż ty,  wyluzuj, może  załuż jakąś partię albo jakiś ruch obywatelski, upublicznij się, stań się liderem tylko w taki sposób możesz coś zrobić, a tak tylko monotematycznie klepiesz i klepiesz nikt nawet w polemikę z toba nie wchodzi.

A wszystkim czytającym tem post życzę szampańskiego sylwestra a Nowy Rok niech przyniesie więcej życzliwości i wzajemnego poszanowania bez względu na sympatie polityczne ...Piszcie wiecej o Trzciance i jej problemach bo to forum takim tresciom jest poświęcone...

myślących inaczej, żyję niechęcią, tylko do niemyślących działaczy "prawa i sprawiedliwości", którzy popierają obłędną politykę pis, kierującą Polskę do unicestwienia Jej (tej Polski), jako Państwa , Narodu i terytorium...(czyli wyrwania Polski z UE) i...?). PS: czy nie dziwne jest, że jeszcze ani razu Putin nie skrytykował ani Kaczyńskiego, ani Maciarewicza, ani rządu...pomyśl, greg..!

Strony

 

Reklama