Jesteś tutaj

Czy jesteś za podziałem Polski - jak chce po wyborach zwolennik Koalicji Europejskiej - Wadim Tyszkiewicz - prezydent Nowej Soli?

Zakładki podstawowe

Obrazek użytkownika Tom
Wysłane przez Tom w czw., 30/05/2019 - 08:48
Tak
17% (1 głos)
Nie
83% (5 głosów)
Razem głosów: 6

Komentarze

Tom tu masz pełny cytat:

"Przepraszam, przestałem wierzyć w mądrość Polaków. Przestałem wierzyć w Polskę. Wygrała wiara w cuda. Wygrała buta i arogancja. Rozum i ekonomia przegrały z bezczelnym oszukiwaniem Polaków i wmawianiem im, że pieniądze produkuje rząd. Ponad 40% Polaków nie wie o tym, że rząd nie ma żadnych swoich pieniędzy. Ma tylko nasze, nam zabrane. Może je mądrze wydać inwestując w przyszłość, może też je roztrwonić nie martwiąc się o to, co będzie jutro. Za pozorny dobrobyt dzisiaj przyjdzie nam zapłacić jutro. Jak za Gierka. Kiedy się Polacy ockną z tego oczarowania i swoistego letargu, to niestety już wtedy będzie za późno. Wtedy już będzie bolało. A zaboli nie od razu, tylko za jakiś czas, za rok, za dwa. I znów trzeba będzie odrabiać straty. Polska to dziwny kraj, może już nie dla takich ludzi jak ja, dla których zdrowy rozsądek, ekonomia, wiedza, doświadczenie, uczciwość, pracowitość... są przewodnikiem. Kaczyński wycelował w bezmyślny elektorat, który ma w nosie demokrację, ekonomię... nawet ma w nosie uczciwość i prawdomówność (Morawiecki), ma w nosie wszystko, co go bezpośrednio nie dotyczy, poza 500+ i innymi plusami wypłacanymi do ręki. Skąd? Nieważne. To już ten elektorat nie interesuje. Ważne, że jest piwo i kiełbasa na grilla. Zainteresują się tym dopiero wtedy, kiedy zacznie już boleć, a zacznie. Tylko wtedy będzie już za późno."

Wadim Tyszkiewicz

I teraz pytanie: Gdzie tu mowa o podziale Polski? Niestety domyślam się, że te osobiste przemyślenia Pana Wadima raczej nie trafiły do ciebie?

znowu zaczynasz bredzić, rozumiem, że dostajesz jakieś grosze za takie powtarzanie sms`ów z centrali pis,,.. ale mam prośbę nie zaśmiecaj takimi bredniami naszego, TRZCIANECKIEGO FORUM!

Cytuję za Fakt24:

„Z kolei samorządowiec Wadim Tyszkiewicz (61 l.), prezydent Nowej Soli (woj. lubuskie), na swoim profilu w internecie promuje podobne obrzydliwe postulaty. „Może czas podzielić nasz kraj na dwie Polski, zachodnią i wschodnią?”. W jednej żyliby ci, co chcą pracować, a w drugiej ci „z kiełbasą w ręku, czekający na socjal”. „To nie tylko taki podział, ale też podział na gospodarny zachód i roszczeniowy wschód” – brzmi fragment cytowanego przez niego listu.”

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/podzial-polski-glupie-wypowiedzi-tyszkiewicza-i-sadurskiego/ddx89k5

 

 

Rządząca formacja polityczna i demokratycznie wybrana władza, której legalności nikt nie podważył, miała być rozniesiona w pył podczas eurowyborów. To był pewniak. Nie pomogły awantury, prowokacje i zgiełk. Wyborcy zadecydowali inaczej. Koalicja Europejska i jej zwolennicy nie mogą pogodzić się z porażką. Nie zadają sobie pytania - dlaczego przegrali? Łatwiej atakować i obrażać wyborców - społeczeństwo, które myśli inaczej. Żeby nie wiem ile jadu tutaj wylano, ilu wyborców sponiewierano - jesiennych wyborów nie da się wygrać podsycaniem wrogości i nienawiści do obecnej formacji rządzącej oraz jej sympatyków. Pokażcie dobre, jasne i pożyteczne programy. Przekonajcie do siebie wyborców. Więcej konstruktywnych, pokojowych działań - mniej agresji. To skuteczniejsza metoda.

Czy ty masz nas za idiotów Tom??Mam ci przypomnieć co robił Kaczyński z Pisem jak przegrywali wcześniej raz za razem?Jaka  to wygrana jak używa się do tego TV publiczną czy Kościół.Co do obrażania to nie ty tu na tym forum pisałeś o nas cytuję: "Lewaki zdrajcy na usługach Moskwy" Wy nie wygraliście wyborów w je po prostu kupiliście.Wykorzystaliscie do tego cały aparat państwowy tak robił Putin czy Erdogan.

 

Reklama