Jesteś tutaj

Nowe logo Trzcianki

Nowy logotyp wzorowany na trzcianeckim herbie

"We współpracy z profesjonalną firmą brandingową - Kommunikat - tworzymy spójny system identyfikacji wizualnej dla całej naszej gminy, Począwszy od przyszłego roku strategia promocji gminy będzie bazowała na nowym logotypie wzorowanym na trzcianeckim herbie, ale przede wszystkim zaczniemy wykorzystywać przemyślane narzędzia i odpowiednio przygotowane materiały promocyjne, informacyjne i urzędowe. "Dobre logo to nie tylko jeden znak. W celu zachowania najlepszej funkcjonalności dobre logo powinno posiadać szereg wariantów gwarantujących jego czytelność. Nowe logo Trzcianki także przewiduje wachlarz wersji tj. monochromatyczne, negatyw, czy układ horyzontalny i wertykalny." - tłumaczył podczas prezentacji na sesji Kuba Rutkowski (Creative director w firmie Kommunikat). Zunifikowana zostanie również identyfikacja wszelkich zależnych od gminy instytucji i podmiotów, co przełoży się na wspólną promocję Trzcianki jako miejsca..."

https://www.facebook.com/pg/GminaTrzcianka/

PS. Jednak dla mnie najciekawsze są nowe gadżety promocyjne i rower miejski ... Brawo za odwagę! Z niecierpliwością czekam, zwłaszcza na wypożyczalnie rowerów miejskich.

Trzcianka - gadżety reklamowe

 

Trzcianka - rower miejski

 

"Na przeprowadzone zapytanie ofertowe spłynęły liczne propozycje firm z całej Polski sięgające aż do 80 tys. zł. Wybrano ofertę najbardziej korzystną, a przy tym firmę związaną z Trzcianką za niespełna 20 tys. zł. W tym roku zrezygnowaliśmy z radą z drukowania naszego gminnego informatora - Ratusza (koszt 15 tys. zł). Dodatkowo zmniejszone zostały wydatki na zakup artykułów sponsorowanych w prasie lokalnej (stąd niezadowolenie niektórych osób). Dzięki takim zabiegom mogliśmy otrzymać wartość dodaną w postaci kompleksowego, rozwijającego się i w pełni profesjonalnego systemu identyfikacji (a nie tylko nowego logo!) oraz dedykowanej gminie powstającej jeszcze w ramach zamówienia strategii promocji..."

cytat pochodzi z https://www.facebook.com/krzysztofwojciechjaworski/

Trzcianka to jednak bardzo specyficzne miasteczko ;)

 

Reklama