Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Totalitaryzm i zapis w konstytucji że nie może występować a to co nam fundują żydzi to zapewne wyjaśni Kwaśniewski Aleksander https://m.fronda.pl/a/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskie... albo Borowski Marek https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=163144&t=163144 . Są na to paragrafy kodeksu karnego  i zapis w konstytucji,  Zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym  https://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-13/... . I pisząc to nie chce się nikomu narazić.

Co do towarzystwa przyjaciół socjalizmu tzw błędnie nazywanego komunizmem https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16798683/... . Był system polityczny PZPR kiedyś który regulował np inflację że nie musieliśmy się znać interesować, mogliśmy wszyscy zająć się zarabianiem pieniądzy. Teraz system socjalny w Niemczech 400 euro - 1800 zł , dają korzystać jak i korzystają, śmiałem się ostatnio że potrafili wprowadzić system podatkowy jak w Niemczech a zarobki eurokołchoz czego nie doświadczają Czesi , żyją ale też dają żyć!!! Można no można, a czy jesteśmy pracowici niech każdy se odpowie i nie mylić z owczym pędem a ambicjami( posadzić drzewo, spłodzić syna, wybudować dom).

Uwzględniając informacje o inflacji zaszeregowanie wg ABC powiększone o 500 plus.

Szantaż w Kpo, mamy wprowadzić auta elektryczne takie sztuczne dbanie o eco bo prąd z węgla a indywidualny  ślad smogowy takie odsuwanie ale czy system instalacje są przygotowane i będą kary za posiadanie auta na benzynę lub ropę. Czuję że znowu rozpocznie się nawoływanie atom atom a tylu Izraelitów jest przy korycie i podobno mają handel we krwi to niech to udowodnią, Hiszpanii nam Seata, pomidory itd itp my im panele fotowoltaiczne PV. Wykorzystać pustynię i Błędowską.

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-planujesz-kupic-samochod-uwazaj-r...

Nie wiem co widzicie we Warszawa. Teraz w dobie internetu i telefonu komórkowego i nie tylko niech stolica Polski przyjedzie do mnie jakie oszczędności w wydatkach na sejm, senat i pałac prezydencki tak samo jak wyprzedali gospodarkę, kiedyś na innym forum krzyczałem aby nie sprzedawać kur znoszących złotych jaj konsumpcyjnych jak np grupa azoty żeby mieć dla siebie na nagrody. Z 12 lat temu rozmawiał żem ja poprzez Skype konferencje z kumplami będącymi na emigracji zarobkowej w Anglii i Irlandii.

 

https://m.youtube.com/watch?v=_zgOua4Ixjk

 

https://m.youtube.com/watch?v=e_xFYvfeF34

 

20÷30 % Polaków powinno pracować jakby tak usunąć zagraniczne firmy eurokołchoz i tak na własny użytek nasz RP pracować i zarabiać tyle ile teraz ale w euro, po to godny system socjalny i wtedy mogą zatrudniać Ukraińców. Szefie podwyżka?! no co ty?! wiesz ilu Białorusinów czeka na twoje stanowisko.

Wybór, Urząd Pracy i albo zapisujesz się do wojska (niecałe tysiąc euro - szok najniższe wynagrodzenie w Niemczech) i zostajesz mięsem armatnim i  giniesz za np Kaczyńskiego  na wojnie albo słaby zasiłek socjalny.

Dozbrajanie Wojska Polskiego i kto będzie je obsługiwał czytaj szedł jak kamikaze na pewną śmierć gdy zacznie się gotować a pieniądze przeznaczyć na pomoc np dla Piotrusia i iść śladem zawsze neutralnej Szwajcarii w czasach niepokoju świata.

Trochę prawd rynku pracy, polityki itd itp i tak podniesienie najniższego wynagrodzenia pracowników powinno powodować płacz nie nie radość gdyż  i cena końcowa produktu wzrasta poprzez koszty przez co stajemy się mniej opłacalnym wykwalifikowanym, wykształconym eurokołchozem i to powoduje wycofaniem kapitału zagranicznego i utratą pracy tańszej siły roboczej. Wiem lepiej dla pracodawców, więcej chętnych do podjęcia pracy dla was perspektywa zasilenia grupy bezrobotnych (400 zł miesięcznie)... bez systemu socjalnego no klepać biedę, temu tamto posunięcie z podniesieniem najniższego wynagrodzenia powinno być kolejne po wprowadzeniu zmian w systemie socjalnym takim dla białych ludzi.

Strony

 

Reklama