Jesteś tutaj

Nie dla mauzoleum!

Obrazek użytkownika maciek
Wysłane przez maciek w czw., 06/10/2016 - 15:03

UWAGA!
Rozpoczynamy zbiórkę podpisów poparcia dla działań Rady Miasta oraz Burmistrza w sprawie przeniesienia szczątków żołnierzy radzieckich na cmentarz komunalny w Trzciance.
W naszym mieście uruchomiliśmy kilka punktów, gdzie taki podpis można złożyć.Oto one :

Sklep spożywczy Witold Perski ul.Klonowa 5

Sklep Monopolowy ul.Bukowa 2

Sklep Adidas ul.Kościuszki 1/2 A

Sklep Pcnet Trzcianka Plac Pocztowy 8

Kwiaciarnia Baccara ul.Sikorskiego 42

Księgarnia La Salette ul.Żeromskiego 39

Pod listą może się podpisać każdy mieszkaniec Gminy Trzcianka.
Za każdy podpis lub wyraz sympatii dziękujemy!
Niedługo będzie można pobrać listę z internetu, już dzisiaj zachęcamy do samodzielnej zbiórki podpisów

                 Każdy z nas będzie obstawał za swoją koncepcją.          

 .                Możemy się tak spierać długo ... Powtarzanie swoich argumentów w tej sytuacji nie ma większego sensu. Jest w tej sprawie coś poza naszym chciejstwem. To porozumienia międzynarodowe które Polska podpisała. Nie mamy w nie wglądu ani żadnej możliwości wpływania na nie. To politycy ostatecznie zdecydują co stanie się z "naszym" mauzoleum, czy nam się to podoba czy nie. Za "moją opcją" przemawiają odmowy Rosjan na wszystkie pisma w tej sprawie. Nie spierajmy się więc już i poczekajmy na efekt działań burmistrza. Do końca października ma się ponoć wyjaśnić co dalej z mauzoleum. Przestańmy eskalować agresję, gdyż naprawdę nic nie pomogą ani zbierane podpisy, ani moje czy kogokolwiek pisanie i zaklinanie rzeczywistości.

To przemów burmistrzowi i radnym do rozsądku Tom a żeby wycofali się z tego poronionego pomysłu przebudowy Placu Pocztowego bez parku!!Może dziwnie to zabrzmi ale na to wychodzi że jeżeli Mauzoleum zniknie to zniknie ten urokliwy park.Dla mnie osobiście burmistrz Czarnecki za wszelką cenę chce moim zdaniem oszpecić kolejny fragment miasta modenizujac Plac Pocztowy.A może nawet  jak tu się przypuszcza zarobi na tym jego była firma w tym córka był by to skandal nad skandalemi?Frant teraz słówko do ciebie dlaczego takiego głosu rozsądku w nawolywaniu do zgody  nie było z twoiej strony kiedy jak furiat z opsesjią atakowaleś b.Burmistrza M.Kupsia gdzie się tylko dało.Nie sądzisz że to trochę śmiesznie wygląda kiedy takie propozycje padają z twoich ust?

Asbachlt, jeśli nie potrafisz dostrzec różnic w sprawowaniu mandatu przez Marka Kupsia a Krzysztofa Czarneckiego, jeśli nie docierają do ciebie argumenty wielokrotnie tu przytaczane, a uzasadniające te różnice, to jest mi ciebie żal. Tak po ludzku i autentycznie...

To jesteś żalosnym i mendowatym typem. I nigdy tego nie zmyjesz, żebyś nie wiem jak farbował się  na każdym zakręcie. Tak po ludzku. Menda i tyle.

Strony

 

Reklama