Jesteś tutaj

Sprawa Mariusza Ł.

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w wt., 28/06/2016 - 22:27
Łuczak

Na początku tego roku ogólnopolskie portale rozpisywały się w tej sprawie "W połowie stycznia Mariusz Ł., znany w lokalnym środowisku biznesmen oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta w Trzciance (woj. wielkopolskie), zjawił się na komendzie policji. Poinformował, że podczas jego kilkudniowej nieobecności w domu, ktoś ukradł jego samochód - mercedesa. Niemal od razu po wizycie na komisariacie radny udał się do firmy ubezpieczeniowej, by wypłacono mu odszkodowanie w wysokości 25 tys. złotych." http://wiadomosci.onet.pl/poznan/trzcianka-radny-sfingowal-kradziez-wlas... zaraz potem sprawa ucichła? Minęło pół roku i wciąż możemy oglądać naszego "zaradnego" radnego na imprezach wręczającego uśmiechy, uściski i nagrody. Czy trzcianeckie towarzystwo wzajemnej adoracji ma aż takie wpływy ze sprawa została zamieciona pod dywan? Czy ktoś wie jak potoczyła się sprawa Pana Mariusza? Takie oto zdjęcie znalazłem na facebooku

Art. 22. § 1. Jeżeli zachodzi długotrwała przeszkoda uniemożliwiająca prowadzenie postępowania, a w szczególności jeżeli nie można ująć oskarżonego albo nie może on brać udziału w postępowaniu z powodu choroby psychicznej lub innej ciężkiej choroby, postępowanie zawiesza się na czas trwania przeszkody.

§ 2. Na postanowienie w przedmiocie zawieszenia postępowania przysługuje zażalenie.

 

§ 3. W czasie zawieszenia postępowania należy jednak dokonać odpowiednich czynności w celu zabezpieczenia dowodów przed ich utratą lub zniekształceniem

Ech Tomuś... Choćbyś i rok myślał, i tak sam nic nie wymyślisz. Wiadomo wszakże, że za dużo książek w życiu nie przeczytałeś, nauka nie była nigdy tym, co by cię szczególnie interesowało.

Wyjaśniam więc - chodziło mi o powszechnie (!) znaną powieść amerykańskiego pisarza Josepha Hellera pod dokładnie takim tytułem. A dlaczego akurat tę?  - to już sobie sam poszukaj i spróbuj odnaleźć tym razem właściwy sens mojego przekazu.

Tomasz Jurczyk został usunięty z grona ochroniarzy za kradzież jakiej się dopuścił w ochranianym przezsiebie obiekcie i którą mu udowodniono. I taki ktoś ma czelność pisać powyższe słowa... Najlepszego w Nowym Roku.

Właśnie ok godz. 20.26 w temacie radnego Łuczaka, na stronie było 3626 odsłon! I ty chcesz nam wmówić gekko-frant, że skandaliczną sprawą interesuje się garstka ludzi? Zostałeś zdemaskowany i przyłapany na ewidentnym kłamstwie. Kłamstwo i manipulacja, to jest twoja "normalność, spokój i harmonia", jak pisałeś. Teraz ok 21.14 są już 3652 odsłony.

A wcześniej napisałeś gekko-frant: "Ci "mieszkańcy", na których tak się powołujesz, to nieliczna grupka pieniaczy, którym zabrano spod tyłka rózne przywileje". Czyżby?

sob., 05/11/2016 - 17:34   - 3782 odsłony

Strony

 

Reklama