Jesteś tutaj

Sprawa Mariusza Ł.

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w wt., 28/06/2016 - 22:27
Łuczak

Na początku tego roku ogólnopolskie portale rozpisywały się w tej sprawie "W połowie stycznia Mariusz Ł., znany w lokalnym środowisku biznesmen oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta w Trzciance (woj. wielkopolskie), zjawił się na komendzie policji. Poinformował, że podczas jego kilkudniowej nieobecności w domu, ktoś ukradł jego samochód - mercedesa. Niemal od razu po wizycie na komisariacie radny udał się do firmy ubezpieczeniowej, by wypłacono mu odszkodowanie w wysokości 25 tys. złotych." http://wiadomosci.onet.pl/poznan/trzcianka-radny-sfingowal-kradziez-wlas... zaraz potem sprawa ucichła? Minęło pół roku i wciąż możemy oglądać naszego "zaradnego" radnego na imprezach wręczającego uśmiechy, uściski i nagrody. Czy trzcianeckie towarzystwo wzajemnej adoracji ma aż takie wpływy ze sprawa została zamieciona pod dywan? Czy ktoś wie jak potoczyła się sprawa Pana Mariusza? Takie oto zdjęcie znalazłem na facebooku

Ponieważ jesteśmy na etapie, który nie wiadomo czym się zakończy, muszę zachować ostrożność procesową więc oświadczam - nie jestem Mariuszem Gawrychem, nie łączy mnie z nim żadane pokrewieństwo, nie używam żadnego innego nicka na tym forum.
To na wstępie.

Sprawa druga - w razie ewentualnego procesu o naruszenie dóbr rozptarywane będą fakty związane z powództwem, a nie badanie historii 20-lecia forum trzcianka.info.
To nie piaskowanica i argumenty typu "a Kaziu też mi kiedyś zabrał łopatkę" tu nie znajdują miejsca. Wbij to sobie do główki, bo widzę że wiedzy nie masz żadnej.

I na koniec - żyjesz Piotruś w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Bo czy tylko mi się wydaje, że popalić dostał, i osądzony jako przestępca został niejaki Kupś?
A może to był taki wysublimowany żarcik ze strony sądu, a tylko ja nie widziałem sprostowania?

Łuczak i tylko  Łuczak nas dziś interesuje i jego przestępczy czyn gekko.A wyrok na p.Kups jest moim zdaniem jednym z wielu tysięcy wyroków w Polsce gdzie wymiar sprawiedliwości krzywdzi niewinnego człowieka.Rezultat końcowy wygranego procesu przez Mieczysława.S a Kukusiem jest na to dowodem jak bardzo sąd skrzywdził p.Kups.Co innego jest z radnym  Łuczakiem gdzie popełnienie przestępstwa aż razi w oczy.Jak nie widzisz różnicy gekko to mi ciebie szkoda.

Zmową milczenia nazywasz fakt, że nie masz źródeł lub nie umiesz ich poszukać w przedmiotowej sprawie? Tchórzostwo czy niewiedza? - Napisz odpowiedni wniosek o informację publiczną to się dowiesz, czego szukasz. Ale oczywiście lepiej i wygodniej jęczeć na Forum i zwalać winę własnego niedołęstwa na innych. Pewne rozstrzygnięcia już zapadły. Dla wielu będą mocno zaskakujące. A może nie? :-)

Nadal trwa zmowa milczenia nad radnym, którego postępek próbuje się zakamuflować. Milczy radny Joachimiak, co miał wszystkich informować. Milczą media, co zawsze były wszędzie, na każdej sali sądowej. Ogólnie to kompromitacja. A wystarczy podać rzetelne sprawozdanie,wydać oświadczenie czy komunikat, na jakim etapie jest sprawa i spekulacje można uciąć. Ale do tego trzeba mieć odwagę i dobrą wolę. A tego nie widać wśród różnych naszych przedstawicieli.

To może zapytajmy burmistrza Krzysztofa Czarneckiego i drugiego v-ce przewodniczącego rady miejskiej Trzcianki Witolda Perskiego?Jak oni nie zareagują to zostało jeszcze 19- stu radnych ich też zapytam o tą chorą sytułacjie.Pierwsza w kolejejce będzie największą krzykaczka za czasów poprzedniego burmistrza Jadwiga Durejko. Jej sołtys wywiną kolejny numer a ona milczy.Co pani Jadwigo nie wstyd pani za swojego Sołtysa i kolegę zarazem?Edek Joachimiak mial tyle okazji wznieś się ponad podziały i jak piszesz Tom i uciąć wszelakie spekulacje jak widać Edek ma nas wszystkich w czarnej dziuze.Joachimak kiedyś do walki z Kupsiem w opini założył blog nie pytany pisał systematycznie i konsekwentnie swoje żałosne przepełnione nienawiścią uwagi.nt. poprzedniego burmistrza.A w sprawie radnego Łuczaka i jego skandalicznego czynu nie stać go na jakakolwiek informacje czy komentarz co dalej z radnym.Aż dziw bierze że ten człowiek jest radnym.To fakt dalsze milczenie lokalnych mediów w tej sprawie kompromituje je.Od doczekaliśmy się przejrzystości i lepszej zmiany w Trzciance.

Sąd Rejonowy w Trzciance skazał radnego Łuczaka na prace spoleczne i jakąś grzywnę na cele charytatywne. Radny przyznał się do winy. Czy to jakieś kpiny? Klawo ma radny, dalej zostanie wiceprzewodniczącym rady. Obywatele, nic się nie stało. Łaskawość sądu jest zaskakująca, biorąc pod uwagę inne wyroki w podobnych sprawach.

Jakoś frant nikogo nie poinformowałeś, że sprawa twojego kumpla ma się odbyć w Trzciance. O innych trąbiłeś na cały powiat.

Czy nadal uważacie drodzy mieszkańcy Trzcianki że p.Kupsia skazano sprawiedliwie? W moiej opini obydwa wyroki są rażąco  nie sprawiedliwe.Jednego skazuje się za nic w zawieszeniu a drugiego za ewidentne przestępstwo na pracę społeczne.Nie wierzę żadną sprawiedliwość w tym mieście po tym wyroku.A ty frant  skompromitowaleś po raz kolejny.

Po uprawomocnieniu kontrowersyjnego orzeczenia, radny Łuczak powinien podjąć honorową decyzję i zrezygnować z reprezentacyjnej funkcji. Jakieś kryteria radny powinien spełniać.

A w ogóle ciekawe, jak sędzia tłumaczył się ze swojego werdyktu? Liczymy, że frant nam to zapoda.

Strony

 

Reklama