Jesteś tutaj

Park Linowy Turystycznym Hitem Wielkopolan? Głosujmy!

Park Linowy Turystycznym Hitem Wielkopolan? Wszystko w naszych rękach!

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu Głosu Wielkopolskiego na Turystyczny Hit Wielkopolan! Przed rokiem Park Ryb Słodkowodnych zajął bardzo dobre drugie miejsce, natomiast w tym roku Trzciankę reprezentuje pierwszy w Polsce bezasekuracyjny Park Linowy nad jeziorem Sarcz!

Obecnie trzcianecki Park Linowy zajmuje pierwsze miejsce i dzięki mieszkańcom zdobywa coraz więcej głosów.

>>>GŁOSUJ NA TRZCIANECKI PARK LINOWY!<<<

Głosowanie na ulubione miejsce Wielkopolan prezentowane na stronie internetowej www.gloswielkopolski.pl trwać będzie do 31 maja do godz. 23.59.

Głosować można za pomocą:
- kliknięć (pięć kliknięć dziennie), gdzie każde kliknięcie to 1 punkt w plebiscycie,
- za pomocą aplikacji FB (raz dziennie), gdzie każde kliknięcie to 5 punktów w plebiscycie
- poprzez SMS HIT.3 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) (można oddać dowolną liczbę głosów), gdzie tak oddany głos to 10 punktów w plebiscycie.

Nagrodami w naszym plebiscycie będą:
1 miejsce –certyfikat potwierdzający rekomendację internautów „Głosu Wielkopolskiego” jako Turystycznego Hitu Wielkopolan 2016 i miejsce szczególnie warte odwiedzenia oraz artykuł redakcyjno-promocyjny, przygotowany przez dziennikarzy „Głosu Wielkopolskiego” w sobotnim wydaniu dziennika o wielkości ½ strony.
2 miejsca – wyróżnienie specjalne oraz artykuł redakcyjno-promocyjny, przygotowany przez dziennikarzy „Głosu Wielkopolskiego” w sobotnim wydaniu dziennika o wielkości 1/4 strony.
3 miejsca – wyróżnienie specjalne oraz artykuł redakcyjno-promocyjny, przygotowany przez dziennikarzy „Głosu Wielkopolskiego” w sobotnim wydaniu dziennika o wielkości 1/4 strony.

 

Reklama