Jesteś tutaj

Dailivery - z miłości do zakupów

Obrazek użytkownika najki45
Wysłane przez najki45 w czw., 16/03/2017 - 14:56

Masz swój ulubiony sklep lub cukiernię w Warszawie? Jednak nie jest Ci do niego po drodze? Nic prostszego! Wejdź na naszą stronę www.dailyvery.pl a Twoje zachcianki będą zrealizowane nawet w 30 minut! Nasz dostawca przywiezie Ci je na czas, a Ty nie musisz się ruszać w tym czasie z mieszkania, czy pracy.
Nasze przedsięwzięcie powstało z pasji i chęci… uniknięcia stania na zakorkowanych ulicach tylko po to, aby dokonać zakupu jednej rzeczy z obranego za cel sklepu. Dzięki nam jesteście w stanie Państwo sprawdzać wykonanie swojego zamówienia oraz skomunikować się z kurierem, a jako wisienka na torcie – jesteście w stanie zapłacić przy odbiorze kartą. Jesteś w pracy i nie po drodze Ci składać usługi przez służbowy komputer? Masz sposobność skorzystania z każdego urządzenia mobilnego. 
Wygoda, nowoczesność i ekonomia czasu. Kwintesencją jest uprzejma obsługa. Tak w skrócie możemy opisać Dailyvery. Nie stój w korkach! Zamów, a resztę pozostaw nam. Pracujemy dla Ciebie! Nasz rowerzysta lub motocyklista zajmie się resztą. Życzymy udanych zakupów!

https://dailyvery.pl/

Pozostały czas: 37%
30/03/2017 (5 dni)

Kategoria ogłoszenia :

Reklama