Jesteś tutaj

Dzień Dziecka zorganizowany dla Stowarzyszenia "Pomagajmy Dzieciom"

Data: 
niedziela, 13 Czerwiec, 2021 - 12:00
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka zorganizowany dla Stowarzyszenia "Pomagajmy Dzieciom" przez Garaż PCT wraz z Motoznajomymi PCT.

Komentarze

Garaż PCT oraz Moto Znajomi PCT zapraszają wszystkie dzieci na I edycję Moto Dzień Dziecka. Spotykamy się 13.06.2021 (jest to niedziela) w Trzciance woj.wielkopolskie na Ul. T. Kościuszki (skwer pod platanem) o godz.12.00. Każde przybyłe na spotkanie dziecko, dostanie słodki upominek oraz będzie miało możliwość zrobienia sobie z nami i naszymi maszynami, pamiątkowego zdjęcia. O godz.13.00 Motoznajomi PCT wraz z Garaż PCT uda się na spotkanie z wychowankami Stowarzyszenia "Pomagajmy Dzieciom". Po spotkaniu udamy się wraz z nimi do Przytuliska Chatki Pełnej Zwierząt. Taka lokalna Moto Łapa.

OBOWIĄZUJĄ AKTUALNE OBOSTRZENIA DOTYCZĄCE COVID-19
W związku zagrożeniem COVID-19 zobowiązuje się wszystkich uczestników do przestrzegania zaleceń narzuconych przez ministerstwo zdrowia ..... Czyli odstępy na placu i maseczki w miejscach, gdzie nie można zachować odstępu.
1. Uczestnicy przybywają we własnym zakresie, na własną odpowiedzialność oraz własny koszt.
2. Każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania Zasad Porządku Publicznego.
 

Garaż PCT jak i Moto Znajomi dziękują wszystkim jacy przybyli dzisiaj do Trzcianki aby zrobić niespodziankę dla dzieci z placówki ,, Przyjazny Dom ", w związku z Dniem Dziecka.

Garaż PCT Moto znajomi

Dziękujemy wszystkim motocyklistom z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego jak również i tu wielki szacunek za to, że i wy byliście: Bractwo Miłośników Motocykli "Pancerny" oraz MotoEkipa Koszalin . Panie i Panowie , znajomi do zobaczenia gdzieś u was.

 

Reklama