Jesteś tutaj

Film "Happy OLO -pogodna ballada o Olku Dobie"

Data: 
czwartek, 9 Listopad, 2017 - 11:00
"Happy OLO -pogodna ballada o Olku Dobie"

Już wkrótce Aleksander Doba odwiedzi Miasto i Gmina Trzcianka ! Z tego powodu postanowiliśmy - przy wsparciu firmy COPAL sp.z o.o. oraz Kina Osiedlowego Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej w Trzciance - zorganizować w dniu 9 listopada 2017 roku o godz.11.00 - projekcję najnowszego filmu dokumentalnego pt. "Happy OLO -pogodna ballada o Olku Dobie" Jest to fantastyczny film o tym wspaniałym człowieku - zbierający bardzo dobre recenzje ! Zapraszamy na tą ogromną dawkę pozytywnej energii ! Wstęp Wolny!

Copal sp.z o.o. KINO

Osiedlowe SMLW Trzcianka

Komentarze

Dziękujemy za przybycie na seans, którego obraz prawdopodobnie zostanie na bardzo długo w pamięci. Film wzmocniony wspaniałą muzyką - był poruszający czasem wzruszający i tak naprawdę jak na dłoni pokazał naturę ludzką, która pcha nas w to co nieodkryte!

Mamy nadzieję, że już w tą sobotę o 16.00 przybędziecie równie licznie na Halę Sportowo-Widowiskową aby spotkać Aleksandra Dobę i wysłuchać jego opowieści czy też nabyć jedną z jego kilku książek okraszoną osobistą dedykacją z autografem :)

Spotkanie na Hali SW odbędzie się pod patronatem Burmistrza Trzcianki!   

Główni sponsorzy dzisiejszej projekcji

Firma Copal sp.z o.o. z Trzcianki

Kino Osiedlowe SMLW w Trzciance

Dziękujemy!     


 

Reklama