Jesteś tutaj

Życzenia od burmistrza dla mieszkańców!

Obrazek użytkownika zdroweoko
Wysłane przez zdroweoko w pt., 30/03/2018 - 21:48

Czy to, aby nie naraża naszej gminy na śmieszność? Co o tym sądzicie?

Patrząc na ten ocean krytyki odnośnie różnych spraw, który przelewa się przez Internet, czy to tu, czy to na facebooku, dotyczący nawet takich prostych spraw jak życzenia wielkanocne, dochodzę do wniosku, że w Trzciance najlepiej nie robić nic i dla nikogo. 

Skoro nie liczy się to, co zrobisz, bo i tak ludzie będą narzekać, to po co robić cokolwiek?

"Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej"?

Czy ty zrobisz wszystko za pieniądze? Nadal ślepo wierzysz i wybielisz działania swojego szefa? Czy ta hipokryzja nie zaczęła być żenująca, taka nachalna propaganda sukcesu jak za Gierka lub teraz w Korei?

Ze specjalną dedykacją dla ciebie, jakże aktualny w zaistniałej sytuacji: Neo-Nówka TV - Teleexpress

Wesołych i rodzinnych świąt wielkanocnych życzę!

O, pan przeklnął na scenie parę razy. Ale się uśmiałem :)))

Jak tak reagujesz na zwykłe życzenia wielkanocne (nadal nie wiem co w nich jest nie tak), to strach do ciebie w imieniny przychodzić :)

Jestem ciekaw, jak zareagujesz na inny przykład tej - zaraz zaraz, jak to nazwałeś? - hipokryzji i nachalnej propagandy sukcesu, a teraz przepraszam, idę sprawdzić czy przelew już przyszedł.

Kolego "Malinowski" oczywiście nie chodziło tu o życzenia i filmik a o TWOJĄ radosną twórczość!

Nie trzeba zbytnio analizować twoich poprzednich komentarzy, by zauważyć jak bardzo jesteś zależny od obecnego włodarza.

Na koniec: raz jeszcze spokojnych, rodzinnych świąt życzę!

Doceniam sam pomysł i chęć odczarowania burmistrza jako posępnego włodarza ... natomiast sam zając woła o pomstę do nieba a galeria zdjęć wrzuconych na urzędowego FB to już zakrawa na śmieszność... Większość ujęć to gotowy prześmiewczy materiał, który już został wykorzystany przez internautów. 

Życzenia przyjmuję, z wzajemnością  ale horrorozająca nie trawię zwłaszcza kiedy jest agresywny i przegania bardzo lubionego przez dzieci mikołaja ;) 

Wesołego Alleluja ! 

 

Reklama