Jesteś tutaj

˝AKTYWNI MIESZKAŃCY˝ po raz piąty!

Chcesz coś zmienić, poprawić, zorganizować? Teraz możesz działać! Najważniejszy jest pomysł – my pomożemy go zrealizować. Rozejrzyj się wokół siebie, obserwuj, poczuj się odpowiedzialny za wspólne dobro – za swoje osiedle, wieś, park, plac zabaw, szkołę, za przestrzeń, w której żyjesz... Może być jeszcze lepiej, ładniej i ciekawiej!

Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania już po raz piąty ogłasza konkurs „Aktywni Mieszkańcy”. Zachęcamy do współpracy członków organizacji pozarządowych, a także sołectwa, sekcje sportowe, koła zainteresowań oraz inne grupy nieformalne do składania opisanych pomysłów aktywizujących mieszkańców.

aktywni mieszkancy

Wspieramy inicjatywy, w których akcent postawiony jest na konkretne potrzeby danej społeczności, a projekt jest pomysłowy i nowatorski. Najciekawsze pomysły otrzymają nagrody w postaci materiałów, narzędzi czy drobnego sprzętu niezbędnego do zrealizowania działania. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na naszej stronie internetowej www.czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl

 

Reklama