Jesteś tutaj

14.01.2019 G. 18:00 SWIATELKO DO NIEBA KU CZCI ZABITEGO PREZYDENTA GDAŃSKA PAWŁA ADAMOWICZA

ABY UCZCIĆ PAMIEĆ ZABITEGO WCZORAJ 13,01.2019 W GDANSKU NA SWIATELKU DO NIEBA PREZYDENTA GDAŃSKA PAWLA ADAMOWICZA PRZEZ NOZOWNIKA MY MIESZKAŃCY TRZCIANKI I OKOLIC SPOTKAJMY SIĘ PRZED HALA SPORTOWO - WIDOWISKOWĄ O GODZ. 18:00.

ODDAJMY MU CZEŚĆ I ZAPROTESTUJMY WOBEC SZERZENIA MOWY NIENAWISCI PRZEZ POLITYKOW A SZCZEGÓLNIE PRZEZ PIS, MEDIA RYDZYKA I TVP PIS I HEJETOW W NECIE.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI. OBY TA SMIERC NIE BYŁA DAREMNA.

DOSYC DZIELENIA POLAKOW NA LEPSZY I GORSZY SORT.
DOSYC SZERZENIA MOWY NIENAWISCI PRZEZ MEDIA RYDZYKOWE, TVP PIS I BRAKU INICJATYWY KOSCIOLA W SZERZENIU MILOSCI BLIZNIEGO A BYCIE PRZYSTAWKA PARTII PIS.

BADZMY TAM RAZEM

PRZED HALA SPORTOWO - WIDOWISKOWA W TRZCIANCE NA Ul. ZEROMSKIEGO 

14.01.2019 G. 18:00

Jeśli z moich postów wywnioskowałeś że jestem apolityczny to ja wysiadam. Nie jestem. Stoję tylko z boku głównego sporu politycznego w Polsce. Jestem bardzo polityczny - przygotowywałem kampanie wyborcze do samorządu, sejmu , europarlamentu, sam również startowałem bez powodzenia do tych ciał politycznych. Jestem szefem okręgowym niszowej partii, czytam, oglądam, recenzuje. Ale dlatego że uważam że obie strony błądzą (łagodnie mówiąc) - mam szanse na obiektywizm, obcy wyznawcom jednynej słusznej racji. Wiem, że polaryzacja jest korzystna dla każdej strony, tym bardziej sie na to nie zgadzam.

Dajesz znowu przykłady poglądów osób (nie wyłączając siebie), które jasno wyraziły akces do jednej z tych opcji, a nienawiść, a może niechęć do drugiej.To znowu publicystyka, a nie fakty. Rozczarowałeś mnie kolego. Kończę dialog zgodnie z sugestią Tomka, chociaż nie zgadzam sie z jego opinią o jadzie. Tego w naszej wymianie zdań na szczęście nie było, ewentualnie trochę emocji i subiektywizmu. 

To po co te uniki?A tak na marginesie to chyba twoje ugrupowanie ma trochę zbierzne poglądy z Pisem?Ja nie ukrywam swoich poglądów,a to że są podobne do pogladów Lisa czy Durczoka to nic w tym złego nie widzę póki co jeszcze jest wolność słowa którą obecna władza chce nam ukrocic.I to nie nienawiść tylko wściekłość,że obecny  uklad polityczny traktuje nas jak stado baranow.Patrz np. dzisiejsze zachowanie Glinskiego!!!Ale powracając do początku dyskusji to chyba nikt w Polsce już nie ma wątpliwości,że po ostatnich wyznaniach zabojcy mordu na prezydencie Gdańska który był motywowany politycznie.Pis otworzyło puszkę Pandory widzę, że kwestia następnych zamachów może być tylko kwestią czasu i to nie jedyny podobny przypadek w Polsce.

https://www.facebook.com/groups/1864444203883141/permalink/2226505014343...

To są owoce rozsiewana przez PiS nienawiści.Powtarzam pytanie jakich chcesz jeszcze argumentów czy faktów?Ale z jednym się z Tobą zgodzę kolego to była miła wymiana zdań.Pozdrawiam.

 

ugrupowanie Korwina to jest partia faszystowska, dla tych, którzy niespecjalnie poznawali historię, polecam bogatą literaturę, co to znaczy faszystowska, to nie to samo co nazizm, hitleryzm, jak często, w publicystyce się określa, to filozofia bardzo bliska pis (z którą, niestety), utożsamia się nasz dzielny nauczyciel, Pan Piotr Wawrzyniak, oczywiście wolno mu mieć takie poglądy, czy jednak musi być nauczycielem młodzieży trzcianeckiej!! Ależ z tej filozofii narodził się nazizm, dyktatura i w sumie tragedia II wojny światowej... chcemy powtórki!!!

Komentarze naszych lokalnych komentatorów (sołtys i santoryn) i znawców od wszystkiego - miodzio! Dziękuję !!! Dajcie coś jeszcze - będę zbierał w archiwach! Załatwicie mi jakąś inną pracę? Macie jakieś możliwości, czy tylko w internecie jesteście?

Jako humanista rozróżnia Pan komentarze od informacji. Ja nie komentowałem tylko przekazałem informacje podawaną w mediach, że partia JKM wystartuje do PE ze wspólnych list z Ruchem Narodowym. Jeśli to jest nieprawda to może Pan sprostować. Jeśli natomiast prawda to nie rozumiem o co ta obraza. Ja nie krytykuję Panapracy bo nie mam ku temu powodów ani kompetencji. Chodzi tylko o fakt startów do PE. Tak swoją drogą, nawet jeśli pokusiłbym się o komentarz, to gdzie jest zapisane, że nie mam do tego prawa. Pan ma prawo komentować a inni nie. Przecież mamy demokrację a nie dyktaturę ani monarchię.

Rzeczywiście mój komentarz powinien dotyczyć tylko Santoryna, ale jakoś dwa posty mi się zlały w jeden wątek. Oczywiście, nie ma mowy na obrazie albo zakazie komentowania. Jako wolnościowiec jestem bardzo daleki od zakazów. Potwierdzam, że moja partia idzie do eurowyborów wspólnie z RN, ale także innymi ugrupowaniami, stowarzyszeniami czy osobami. Jeśli sie potwierdzi wstepna propozycja, bedziemy mieli ciekawą jedynkę w Wielkopolsce. Szczegóły wkrótce!

Nie wiem czy to jest powód do dumy.Po ostatnich występach w całej Polsce  MW a szczególnie RN  budzi mój niepokój.Powiem szczeze,że bardzo nie podoba mi się w jaki sposób RN czy MW wyrażają swoje poglądy poityczne i postwy patyjotyckie.Problem polega na tym ,że oni tak się zachowują jakby już dzis walczyli z jakimś wrogiem.Eksponowanie przez nich swoich poglądów na ulicach przeraża wielu obywateli o rożnych pogladach bylo to bardzo widoczne na ostatnim "Świecie Niepodległości"Ich zachowanie  na tym święcie przypominało Niemcy przed drugą wojną światową.Wszechobene chamstwo zachowania ktore nie miało nic wspólnego z godnym obchodzenie tak ważnego święta to żaden patriotyzm.

Strony

 

Reklama