Jesteś tutaj

14.01.2019 G. 18:00 SWIATELKO DO NIEBA KU CZCI ZABITEGO PREZYDENTA GDAŃSKA PAWŁA ADAMOWICZA

ABY UCZCIĆ PAMIEĆ ZABITEGO WCZORAJ 13,01.2019 W GDANSKU NA SWIATELKU DO NIEBA PREZYDENTA GDAŃSKA PAWLA ADAMOWICZA PRZEZ NOZOWNIKA MY MIESZKAŃCY TRZCIANKI I OKOLIC SPOTKAJMY SIĘ PRZED HALA SPORTOWO - WIDOWISKOWĄ O GODZ. 18:00.

ODDAJMY MU CZEŚĆ I ZAPROTESTUJMY WOBEC SZERZENIA MOWY NIENAWISCI PRZEZ POLITYKOW A SZCZEGÓLNIE PRZEZ PIS, MEDIA RYDZYKA I TVP PIS I HEJETOW W NECIE.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI. OBY TA SMIERC NIE BYŁA DAREMNA.

DOSYC DZIELENIA POLAKOW NA LEPSZY I GORSZY SORT.
DOSYC SZERZENIA MOWY NIENAWISCI PRZEZ MEDIA RYDZYKOWE, TVP PIS I BRAKU INICJATYWY KOSCIOLA W SZERZENIU MILOSCI BLIZNIEGO A BYCIE PRZYSTAWKA PARTII PIS.

BADZMY TAM RAZEM

PRZED HALA SPORTOWO - WIDOWISKOWA W TRZCIANCE NA Ul. ZEROMSKIEGO 

14.01.2019 G. 18:00

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24501815,koalicja-korwin... Gdzieś tam pewnie jest nasz, dzielny trzcianecki nauczyciel, hm, historii, pan Wawrzyniak, tak się przynajmniej określał, że z nimi Mu po drodze, "gratuluję" Mu "towarzystwa",..biedne nasze dzieci, biedna nasza młodzież, wszak On te brednie tych ludzi na zdjęciu głosi na lekcjach, na pewno, (nie słyszałem), ale tak mówią dzieci wielu rodziców, nie dziwota...., powinni Go zwolnić z zawodu, wtedy oczywiście będzie mógł głosić te brednie !!..

Nie mogę znieść tej pieprzniętej godek i narodowców i całej tej bandy ale... Każdy ma prawo mieć swoje poglądy. Nie zauważyłem, żeby wspomniany nauczyciel uprawiał propagandę i agitował. Nie słyszałem też aby to robił w szkole, więc nie przesadzajmy. Czy przez to, że jest nauczycielem nie może mieć swoich poglądów? Pozbawilibyśmy niektórych ich praw obywatelskich.

Nie przeczytałeś mojego postu ze zrozumieniem, w żadnym miejscu nie kwestionowałem prawa do głoszenia im, panu Wawrzyniakowi, i innym nawiedzonym głoszenia ICH, moim, i nie tylko moim, zdaniem idiotycznych poglądów! Tylko czy mają prawo je, te idiotyczne poglądy głosić w publicznych,, w założeniu neutralnych światopoglądowo szkołach? Przecież pan Wawrzyniak, nawet, jeżeli nie głosi, (mam nadzieję), to jednak w tak małym miasteczku jest jednoznacznie kojarzony z tymi poglądami, dzieci, młodzież to odbiera jednoznacznie...jest bardzo spostrzegawcza,...spróbuj na to tak popatrzeć.....

Ja niżej podpisany, po wnikliwym pczeczytaniu postów towarzysza Santoryna oświadczam:

- zrozumiałem swój bład odchylenia konserwatywno - liberalnego, jest mi wstyd że uległem propagandzie ekonomistów szczycących się np. niesławną Nagodą Nobla ( tego szwedzkiego militarysty) takich jak Milton Friedman i jego zapluci naśladowcy jak niejaki Hayek, Mises i inni zbłądzeni towarzysze,                                                                                                                        - dałem sie również zauroczyć plugawą retoryką narodową Romana Dmowskiego, Balickiego , Popławskiego i ich podobnych,                                                                                                        - przyznaję że uwierzyłem propagandzie wrogów polskiego narodu - Kisielewskiemu,    Korwinowi - Mikke,  Michalkiewiczowi i za ich namową wstapiłem do wrogich struktur partyjnych,

Działałem tam ( KNP, KORWiN, Wolnośc) niestety wiele lat na szkodę tolerancyjnej, oświeconej, prouchodźczej Polsce łącząc to z pracą w szkołach powszechnych, państwowych naszej Ojczyzny.

Dlatego podaje sie pod osąd wysokiej Rady Oświeconej Trzcianki, reprezentowanej przez czcigodnego towarzysza Santoryna, która tak celnie wykazał mi moje błędy i nadużycia, niegodzące sie z standartami DEMOKRACJI i WIELKIEJ NIEOMYLNEJ UNII EUROPEJSKIEJ.

Przyjmę Wasze wyroki ( nawet najsurowsze) z głębokim zrozumieniem. Mam jednak nadzieję, że dostanę szansę odpukotowania za moje grzechy.

PW

 

 

Pan to "wyjaśnił w "samokrytyce" jw. jednak wpis określonego przez pana z wrodzonym wdziękiem "towarzysza Santoryn" nie dotyczył poruszonych przez pana wyżej poglądów. Dotyczył Pana zbratania się, więc i akceptacji z jawnymi propagatorami faszyzmu (Winnicki), antysemityzmu, nacjonalizmu (Braun), czy skrajnego klerykalizmu (Godek)...i TO budzi niepokój "towarzysza Santoryn" i nie tylko.

Piotrze czy na prawdę marzy Ci się aby nami rządzili nacjonaliści i polityczne łotry ?Zdajesz sobie sprawie co będzie się u nas działo jakbyśmy wyszli z UE co się marzy Korwinowi?UE może nie jest idealna podobnie  jak sam kapitalizm,ale gwarantuje nam i rozwój i postęp.Bez U E bedziemy mieli  chaos gospodarczy i ustrojowy z czego chyba eurosceptycy nie zdają sobie sprawy.

będzie Pan udawał, że zachował Pan cnotę?, to już nawet gimbaza Panu, panie Wawrzyniak nie uwierzy....(bo Oni nie mają najmniejszego pojęcia o osobach, które Pan wymienił, Milton Friedman, kto to? W jakim zespole grał, zapytają..Nagroda Nobla, co to jest,ponoć jakiś Szwed albo Norweg, powiedzą niektórzy)..taka jest wiedza ludu, między innymi dzięki Panu, a Pan, nauczyciel, tę niewiedzę jeszcze pogłębia....niestety!!!

Strony

 

Reklama