Jesteś tutaj

14.05.2016 POWIATOWY DZIEŃ STRAŻAKA W TRZCIANCE

14 maja 2016 roku Strażacy z całego Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego uroczyście świętowali Dzień Strażaka.
W tym dniu odbył sie o godz. 13:30 wymarsz z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej Strażaków i Starosty Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego Tadeusza Teterusa i Jego Zastępcy wraz z Burmistrzem Trzcianki Krzysztofem Czarneckim i Jego zastępczynią Grażyna Zozulą w kierunku Kościoła pw. św. J. Chrzciciela. O godz. 14:00 w w/w świątyni została odprawiona msza św. w Intencji strażaków. O 15:00 ulicą Sikorskiego Strażacy w marszu udali sie na plac przed tzw. "Platanem", gdzie zostały wręczone Strażakom awanse, odznaczenia i podziękowania. O 16:15 Strażacy i  zaproszeni Goscie oraz publicznośc udała sie w Marszu ulic Sikorskiego do Parku 1 Maja, gdzie odbyła sie częśc artystyczno - rozrywkowa. Mozna było posłuchac występu dzieci z przedszkola nr 3 w Trzciance a wczesniej zobaczyc Pokaz JUDO przez sekcje MDK. poza tym mozna było zobaczyc Wozy strazackie, sprzęt pożarniczy i inne atrakcje.

 

Takie świeta jak to podkreślaja wage pracy Strażaków, ktorzy ratują mienie i życie ludzkie, często narażając swoje własne.

 

I ja tam byłem i relacje filmową uczyniłęm. I zachęcam do Jej obejrzenia - pod tym linkiem:

CZĘŚĆ 1:
https://youtu.be/tUiFsTs3nR0

 

CZĘŚĆ 2:
https://youtu.be/oV5eNMhLMq8
 

Ponadto zachęcam do obejrzenia relacji foto z tego wydarzenia na Moim FanPage o trzciance:

CZĘŚĆ 1:

https://www.facebook.com/arkadiusztrzcianka/media_set?set=a.110557843279...

CZĘŚC 2:

https://www.facebook.com/arkadiusztrzcianka/media_set?set=a.110602218275...

Zyczę Miłego ogladania i słuchania:-)

Miło mi bedzie, jak pozostawia Panstwo swoje komentarze pod filmikiem i zdjęciami. jesli zas bedzie podobał sie dany filmik czy dane zdjęcie to zachęcam do pozostawienia dowodu na to w postaci Like na FB i raczki w góre pod filmikiem na youtube.

 

Reklama