Jesteś tutaj

24.07.2016 OFICJALNE OTWARCIE DEPTAKA I PROMENADY W TRZCIANCE - RELACJA FILMOWA OBSZERNA

O GODZ. 12:00 BURMISTRZ KRZYSZTOF CZARNECKI W TOWARZYSTWIE VICEBURMISTRZ GRAZYNY ZOZULI I VICESTAROSTY POWIATU CZARNKOWSKO - TRZCIANECKIEGO ORAZ PROJEKTANTA MODERNIZACJI DEPTAKA I PROMENADY ORAZ ZAPROSZONYCH GOSCI OTWORZYŁ NOWY DEPTAK I PROMENADE PO GENARALNYM REMONCIE ORAZ OTWARTO NOWĄ SIEDZIBĘ HOSPICJUM W LOKALU PO BYŁEJ PIJALNI PIWA LUBUSZANKA PRZY UL. KOSCIUSZKI.
UROCZYSTOSC UROZMAICILY SKLEPY RENADO I T-MOBILE PAŃSTWA DOPIERALSKICH ORAZ SKLEP KRAK KRZYSZTOFA KRAJEWSKIEGO I ZABAWY ANIMATORÓW DLA DZIECI ORAZ KONCERT CHRISA MALIŃSKIEGO - MUZYKA JAZZOWEGO Z PIŁY.

(POLAND - WIELKOPOLSKA PÓŁNOCNA)

 

A OTO MOJA RELACJA FILMOWA Z TEGO WYDARZENIA:

https://www.youtube.com/watch?v=S7ftLg_DK1I&feature=youtu.be

 

Relacja foto na moim FanPage

TRZCIANKA - FOTKI I FILMIKI ARKADIUSZA PIEŃKOWSKIEGO

https://www.facebook.com/arkadiusztrzcianka/media_set?set=a.114841357517...

 

Miłego ogladania i zachecam - jesli podoba sie - do oceniania i komentowania - zarowno na FB jak i na youtube.

Pozdrawiam:-)

                 Zastanawia mnie kto reżyseruje te imprezy...

Zaczęło się świetnie. Króciutkie wystąpienia oficjeli, przecięcie wstęgi i barwny korowód dowcipnie zaaranżowany. Przemarsz ulicą Kościuszki i .....nagle krewa... Oficjele i kilkanaście osób schowało się w nowej siedzibie Hospicjum. Przykro słuchało się komentarzy typu, "poszli na wyżerkę". Tak ładnie rozwijająca się promocję storpedowana zanim na dobre się rozpoczęła.

               Wyobrażałem sobie w swej naiwności, iż osoby ze świecznika pobędą troszkę z gawiedzią.Nawet dość licznie przybyłą i życzliwie odnoszącą się do inwestycji w Trzciance. Potencjalnej integracji z "ludem" sprzyjała pogoda. Zamiast entuzjazmu kolejny prztyczek...

                Czy działania te są świadome czy może "tak wychodzi"?

Acha. Nie mam zielonego pojęcia czy tam była wyżerka czy też nie. To nie o to chodziło. Były i inne komentarze, także troszkę mniej "parlamentarne"...

Tez odniosłem takie wrazenie. Na koncercie Chrisa Malinskiego bylo juz malo osob. I nie bylo nikogo - ani Burmistrza ani Pani vuiceburmistrz ani radnych. Wszyscy gdzies pochowali sie. A powinni byc - bo to przeciez impreza miejska. A po drugie Koncert Chrisa malinskiego powinien byc od razu po oficjalnym otwarciu Deptaka a potem otwarcie Hospicjum i Zabawy dla dzieci. Kto planowal taki a nie inny rozklad Imprezy?

 

Niektorzy tez narzekali, ze i pora rozpoczecia tej Imprezy byla nie do konca trafiona, bo duzo ludzi o tej porze albo bylo w Kosciele albo robiło obiady.

Do autora wątku - dlaczego każdy Twój wpis musi być "wykrzyczany", tj. pisany dużymi literami? Nie ma to uzasadnienia w treściach, które przekazujesz, a oczy aż bolą od czytania tego....

Kolejna inwestycja burmistrza Czarneckiego  zdecydowanie przeinwestowa 1,5 mln szok.I czy przejezyczenie burmistrza było przypadkowe? bo zabrzmiało to dziwnie tak jakby już było wiadome kto będzie przebudowywał plac Pocztowy.

Do AP:

Silimy się na złośliwości? To ja też mogę. Zaglądam na Twój profil, gdzie napisałeś: "Z wykształcenia jestem mgr politologii."
Rozwińmy to, bo są tu dwie możliwości:
1. "jestem magister politologii" - chyba się zgodzisz, że to błędna składnia i źle świadczyłaby o tak wykształconej osobie? 
2. "jestem magistrem politologii" - to znowu by dowodziło, że zrobiłeś błąd ortograficzny
Kilka słów dalej i znajdujemy "na codzień". Ort! Dalej Trzcianka z małej. Cieniutko panie magistrze, cieniutko. Niewiedza i niechlujstwo.
I co teraz żartownisiu?

Ja słyszałem o projektowaniu... To zdecydowanie co innego niż budowanie. Ale mogę się mylić, bo jestem stary:-))))))))))) Polecam 2min 50 sek. w filmie A. Pieńkowskiego. 

Poza tym mowa o nadziejach burmistrza na wygranie przetargu przez biuro projektowe Mirskiego.

To prawda w przemówieniu burmistrza mowa jest o projektowaniu Placu Pocztowego nie budowie.Ale za nim burmistrz powiedział "że ma nadzieję" że biuro projektowe Mirskiego będzie projektowalo Plac Pocztowy powiedział "prawdobodobnie"a to wiele zmienia.Ale oczywiście to było zwykle przejezyczenie.I na koniec słówko o nowo wymalowanch kamienicach na ul.Kosciuszki w moiej opini totalne bezguscie wszystko mldłe bez życia i się zlewa jak zupa mleczna z płatkami jedna wielka katastrofa.

Strony

 

Reklama