Jesteś tutaj

3 maja - Manifestacja "Wolność kocham i rozumiem"

Wszystkich, dla których ważna jest wolność, demokracja i poszanowanie prawa zapraszamy na manifestcję

3 maja, godz. 18.00

Trzcianka, u zbiegu ul. Kościuszki i Sikorskiego

Telewizja Lokalna pokazała totalną klęskę frekwencyjną wiecu KOD. Warto przekonać się o tym na własne oczy i jeszcze raz obejrzeć klapę lokalnej opozycji. Brylowało głównie trzech smutnych i zawstydzonych panów B-B-B plus poseł Janyska z PO, która ośmieszyła się podczas puczu i okupacji mównicy sejmowej. Było niewiele ponad 10 osób. Największy był transparent - nic więcej. Zabrakło hasła: "Domagamy się rozliczenia faktur Kijowskiego" oraz -  "Na serio zbieramy do puszki na uchodzców". Mieszkańcy olali wiec, bo wiedzą, że tak naprawdę demokracja ma się u nas dobrze. Nikt nie przeszkadzał demonstrantom, nie ograniczał wolności słowa. Histerię wywołują tylko przegrani politycy i karierowicze.

Powiedz czy podsłuchiwanie obywateli  bez pozwolenia sądów to standard w demokratycznym kraju?Lub to że prokuratura jest w rękach polityka parti rządzącej który o włos otarł się o Trybunał Stanu?Już nie wspomnę o zawlaszczenia  sobie telewizji publicznej.Nie tylko pałowaniem demonstrantów ogranicza się wolności i swobody obywateli i ich praw które znamy z Histori. 

         Z ogłaszaniem klęski KODu na podstawie frekwencji w Trzciance, bym nie szarżował.... W sytuacji politycznej kraju, przy takim, a nie innym układzie sił w lokalnym samorządzie, w warunkach małomiasteczkowej zaściankowości i tak znalazło się dużo chętnych, lub raczej zdeterminowanych, aby uczestniczyć w manifestacji....

Realnie było lekko ponad 20 osób. W tym KOD z Piły i Wałcza, jedna osoba z KOD Trzciaka plus nasi lokalni działacze PO i pani posłanka Janyska. "Ludzi z miasta" mogło być mówiąc realnie z 5 maks 8.

 

Reklama