Jesteś tutaj

99. rocznica Odzyskania Niepodległości

Tegoroczne obchody Narodowego Świeta Niepodległości będą w Trzciance niezwykle bogate. Najpierw, Burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki zaprasza wszystkich mieszkańców na uroczystość z okazji 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości, które rozpoczną się już o godz.12:30. Następnie, o godz.16:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance odbędzie się spotkanie z Aleksandrem Dobą - polskim podróżnikiem, kajakarzem, zdobywcą Kolosa 2014, według National Geographic Podróżnik Roku 2015 - człowiek, który jako jedyny w historii ludzkości samotnie kajakiem przepłynął trzykrotnie Atlantyk! Spotkanie zorganizowane z inicjatywy Stowarzyszenia Baza PCT przy wsparciu finansowym Gminy Trzcianka, Firmy COPAL Sp. z o.o. oraz Hotelu Ajaks!

 

Kolego Szlachta, gdyby nie niepodległość i wolność spod okupacji nie było by tej dyskusji. Doceniajmy zatem demokrację i wolność słowa. A co do zależności Polski od Watykanu, to w mamy wolność wyznań. Jeżeli tylko chcesz możesz wierzyć w co zechcesz np. w rycerzy Jedi lub latającego potwora spaghetti. Twój wybór!

Czy w każdym budynku publicznym nad drzwiami wisi spaghetti lub rycerz? Nie! Wisi symbol okupacji i zniewolenia finansowego, a co gorsze, psychicznego.  W szkołach nie indoktrynują bazylią, makaronem i sosem pomidorowym, tylko splagiatowanym kultem słońca, gdzie każdy z przynajmniej dwoma komórkami w mózgu widzi przez to na wylot, ale niektórym wygodniej być wasalami mafii babilońskiej. Wolność albo śmierć. Tak ginęli prawdziwi patrioci w powstaniach świeckich.

 

Zacznij zadawać pytania. Zacznij czytać i badać przodków. To co obecnie jest sprzedawane to nic innego jak Babilon i Egipt. Kim byli HORUS IZYDA i OSIRIS? Zamiast wierzyć w coś lub kogoś, zacznij wierzyć w siebie. Łatwo jest zwalać niepowodzenie na "diabła", a powodzenie na "boga." Prawda jest taka, że tylko TY jesteś odpowiedzialny za swoje zachowanie. Traktuj innych jak sam chcesz być traktowany. Złota zasada. Zero opłat. Zero długu. Zero zobowiązań

 

Chemia, biologia, fizyka kwantowa, elektromagnetyzm, geometria. Dobre początki by zacząć rozumieć choć trochę, na jakich zasadach ta rzeczywistość działa. Zmieniam poglądy na bieżąco, bo ciągle czytam i badam.

Szlachta ma rację. W Polsce jest wolność wyznania? To powieśmy we wszystkich instytucjach obok krzyża symbole innych religii. Pozwolą katole na to? Prędzej oczy nam wydłubią! A co z finansowaniem tego biznesu? Dlaczego wszyscy musimy się na nich składać? Dlaczego nie mają kas fiskalnych? Bo to wymysł szatana? Do tego 11 listopada idą z hasłem "chcemy Boga", a emigrantów najchętniej by powywieszali. Dobrze że ciapaty Jezus żył tak dawno. Chory ten kraj i chore to społeczeństwo, które tak łatwo sobie daje prać łepetyny.

Rzeczywiście masz racje " chory ten kraj i chore to społeczeństwo" - właśnie ty jesteś tej choroby najlepszym przykładem...na szczęście wiekszość jest uodporniona:)P

Strony

 

Reklama