Jesteś tutaj

Apel w sprawie utworzenia Powiatu Trzcianeckiego

Obrazek użytkownika sys
Wysłane przez sys w wt., 02/01/2018 - 17:48

Może warto pojawić się na spotkaniu w dniu 4 stycznia o godzinie 16.00 w w/w sprawie , które odbędzie się w Urzędzie Miejskim Trzcianki ? 

Jak czytam ten apel to wydaje mi się, że mieszkam w mieście zapomnianym przez Boga a zwłaszcza przez powiat a przecież tak nie jest! - prawda?!... oczywiście, że sprawa reaktywacji Powiatu Trzcianeckiego jest sprawą poważną jednak zabrano się za nią w sposób bardzo niepoważny...przez co zaraz na starcie utarto naszemu burmistrzowi nosa. 

Potrzebuję wyjaśnienia pewnych kwestii w tym w/w apelu ... 

-czwartek 4 stycznia 2018 godzina 16.00 - UM Trzcianka

Zwróć uwagę na to że Burmistrz sam sobie strzelił w kolano żaląc się tutaj:

https://www.asta24.pl/2017/07/09/chca-powiatu-trzcianeckiego/

Skoro nie dają rady boksować się z Czarnkowem, Krzyżem i Wieleniem to chcą się spróbować z 314 innymi powatami?

Nie szkoda Ci swojego czasu... 

No chyba że zadasz pytanie z czyjej kieszeni zostały pokryte koszta druku i kolportażu ulotek.

Wypowiedź Prezesa Stowarzyszenia Baza PCT Roberta Matkowskiego na temat reaktywacji Powiatu Trzcianeckiego , zarejestrowana w dniu 4 stycznia 2018 roku podczas spotkania w Urzędzie Miejskim w Trzciance.

Film pochodzi z YouTubowego kanału: zwierzak1976

Obecny burmistrz nie potrafi porzucić bycia biznesmenem i politykiem na rzecz pracy samorządowej. Uważam, że wciąż przedkłada interesy ponad dobro ogółu mieszkańców.

Jest tak samo beznadziejny jak ta jego niesympatyczna zastepczyni.Jakis czas temu słyszałem taka historię że każdy na miejscu burmistrza robił by to samo wszyscy wiemy oczym pisze.Ale tolerancja mieszkańców powoli się kończy nawet te powieszchowne inwestycje mu nie pomogą przy najbliższych wyborach samorządowych.

 

Reklama