Jesteś tutaj

APEL...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w ndz., 06/11/2016 - 19:20

Trzcianka.info…, tak śledzę różne dyskusję na tym forum…wnioski z tego śledzenia: - naparzają się tam jacyś trzcianeccy frustraci ukrywający się pod różnymi nickami, litościwie je pominę,  często znający się z „podwórka”, którzy  wypowiadają się na KAŻDY wywołany temat, dominują, (w sensie liczby postów ,a  nie treści tychże, niestety), za każdym razem sprowadzając na końcu dyskusję do osobistych wycieczek wzajemnie kwestionujących intelektualne zdolności adwersarza do racjonalnego myślenia, itp.,  smutne to!!!! Nic to temu miastu nie pomaga, to pewne!!!! Przez taki styl wielu internautów z Trzcianki nie włącza się do dyskusji o problemach tego miasta, to strata dla tego miasta i dla skądinąd ciekawego w zamyśle lokalnego portalu. (Portalu, który WIDZI cały świat!! Jak wpisze adres, oczywiście). Piszcie o problemach miasta i jak waszym zdaniem je rozwiązywać (co, przyznaję czasem ma miejsce), niestety kończy się jak pisałem wyżej i psuje często świetne pomysły..

Ps. Przesłałem link do tego portalu znajomemu na północy kraju..po kilku dniach odpowiedź: no niezłe tam macie małomiasteczkowe piekiełko…(no to małomiasteczkowe mógł sobie darować, w dzisiejszych czasach, to małomiasteczkowe „myślenie” ma mniejsze znaczenie)….myślę…

Skoro znamy się wszyscy z podwórka to "jadziem z nim"

Santoryn dlaczego ukrywasz się za nickiem ? daj przykład i wyjdź z ciemności bo wróżę, że to nie Twoje nazwisko. 

Piszesz: "Piszcie o problemach miasta i jak waszym zdaniem je rozwiązywać "

Proszę bardzo. Podaj dalej i zobaczymy co na to Twoi znajomi z północy kraju. Dopytaj czy też tak mają.

Problemem miasta jest postawiony w stan oskarżenia vice-przewodniczący - jak rozwiązać ten problem?

Problemem miasta jest i będzie informacja która jak co roku rozpala umysły mieszkańców w okresie grudnia i stycznia! Ile to zarobiła firma/firmy brukarskie zwłaszacza ta POWIĄZANA .

Problemem miasta jest rada która to wszystko widzi ale "chłopaki" dostają co chcą. To za tej rady pensja PIERWSZEGO URZĘDNIKA jak i podatki wzrosły? Proszę mnie poprawić ale chyba również wzrosła dieta?  Pamiętajmy o tym!

Problemem miasta jest dwulicowy przewodniczący - kiedyś socjalista , pierwszy z pierwszych - dziś lgnący do parti rządzącej. A fe!

I co na to Twoi znajmi z północy kraju? 

Kiedyś można tu było o czymś poczytać, dowiedzieć się czegoś o lokalnych sprawach, było zdecydowanie ciekawiej. Niestety po ostatnich zmianach portalu, poziom konwersacji zdecydowanie się obniżył, powiem wręcz że stał się nierzadko żenujący. Masz rację, że w wypowiedziach dominują osoby z wąskiego kręgu lokalnych specjalistów znających się na wszystkim. Z tego też powodu coraz rzadziej tu zaglądam i myślę, że nie jestem w tym odosobniony.

 

I tu się z Tobą nie zgodzę yogi bo w moiej opini tak i kulturalnie jak teraz na Trzcianka.info chyba od powstania tego portalu nigdy nie było.A tematów do dyskusji wbrew temu co mówisz jest sporo ale jak się nie chce tego widzieć to się nie zobaczy.

 

Reklama