Jesteś tutaj

Atmosfera w naszym kinie

Obrazek użytkownika Kszemek
Wysłane przez Kszemek w pon., 04/06/2018 - 00:35

Czesc. Chcialem was zapytac co sadzicie o tym jak oglada sie filmy w naszym kinie. Ciesze sie ze mamy swoje kino. Przystepne ceny i dobre fotele. Ale... jestem czestym bywalcem. W sobote bylem na seansie Deadpool'a. Film rzekomo od 13 lat a do okola same dzieciaki ktore non stop gadaja, np sie podniecaja jak na filmie leci odcieta glowa. Obok mnie rodzinka z dzieckiem max 9-10 lat. Wspanialy ojciec co chwila tlumaczy dziecku w glos dlaczego glowny bohater zabil jakiegos bandyte a dzieciak co chwila placze i odwaraca glowe. Ok to decyzja rodzicow. Popularne szeleszczenie chipsami pomijam. Browar i przewracajace sie butelki to tez standart. Ale nowoscia bylo dla mnie jak grupka przede mna wyciaga kubeczki soczek i wódeczke i wali drinki. Halas , smrod wódy i male dzieciaki wpuszczane bo przeciez liczy sie zarobek. Swiecace i dzwoniace komorki to juz szczegol. Jak sadzicie jak to zmienic? Gdzie podziala sie kultura oprocz obecnosci w jogurcie pod nazwa kultury zywych bakterii. Ktos powie : nie musisz chodzic do kina. Ale skoro placimy i chcemy obejrzec film to znaczy ze chcemy obejrzec film a nie czuc sie jak w jakims tanim pubie. Piszcie i komentujcie

śmiedzi patologią w naszym kinie. Jak ostatnio byłem na Wolverinie i nasza polska złota młodzież dawała popis, jakiś facet wstał i poszedł zglosic to do obsługi kina. "Panowie" zostali wyproszeni. Wszystko jest zapisane w regulaminie. Nie wolno pić, drzeć ryja i używać komórek. Jak nastepnym razem takie cos się przytrafi po prostu zgłoś to.

To już jest aż tak źle? ;) Byliśmy rodzinnie kilka razy i od dłuższego czasu nie odwiedzam.

Kino zarządzane przez SMLW to bardzo zły pomysł. Brak doświadczenia robi swoje i tak jak kiedyś już kino poległo - temu nie wróżę lepszej sytuacji :/ A szkoda.

Zdecydowanie wolę wyskoczyć do Światowidu w Czarnkowie a jak jestem w Pozku to Multikino :)

Uważam, że kino to dobry pomysł. Jeżeli wolisz jeździć niż korzystać z tutejszego kina to Twoja sprawa. Zauważyłam, że Twoje opinie na temat Spółdzielni nie są obiektywne, więc nie spodziewam się, że napiszesz coś istotnego na ten temat.

Problem dotyczy braku kultury ludzi. Sama byłam w kinie i kilkaktrotnie byłam świadkiem pijaństwa i chamskiego zachowania. Bo przecież Ci ludzie nie pojadą na seans do heliosa gdzie bilet kosztuje 2x tyle i przecież wszyscy nie mogli by się napić piwa.

Nie zrobimy nic na prostactwo i chamstwo a płaczące dzieci na seansie też przerabiałam, tu akurat rodzic powinien wyjść i uspokoić dziecko, jednak tego nie zrobił i zafundował dodatkowe efekty pozostałym widzom.

Nigdy nie pisalem o spoldzielni itp. Pisze o tym co mnie boli w naszym kinie. Nie bawie sie w zadna polityke. Nawet nie wiem kto tam rzadzi. Wiec... pisze o problemie nie o hejcie wobec spoldzielni. Czytaj uwaznie

Kino, jak na nasze warunki to OK, ale repertuar marny, nie ma w czym wybierać. Jak dotąd byłem tylko raz na "Najlepszym". Myślałem, że coś dla najmłodszych na dzień dziecka będzie, a tu całkowita klapa. :(

Przepraszam ale...

Z tego co obserwuję to repertuar w swym głównym nurcie nie odbiega od pozycji w innych kinach ale oczywiście można mieć pretensje że może nie ma pozycji bardziej ambitnych. Jednak prawdziwy koneser to powinien zrozumieć i od czasu do czasu przejechać się do Piły...tak jak prawdziwy kibic jedzie od czasu do czasu na mecz Lecha Poznań by poczuć doznania jakiech niedoświadczy na naszym OSiR. 

Osobiście z takiego kina jestem bardzo zadowolony - jest fajny film więc daję dzieciakom pieniądze i idą... nie trzeba dowozić kilkadziesiąt kilometrów do kuszącego sklepami marketu . Dla mnie rachunek ekonomiczny jest super - mamy kino na miejscu więc dla  dwóch nastolatków 40 zł starczy aby ich wysłać do kina... do Piły to już była wypraw wszystkich - całej rodziny i wszystkie koszty podliczaliśmy na kwotę ok 200 zł. A często bywało tak, że największym problemem był czas jaki trzeba było na to poświęcić - często ok 4h.

Dlatego będę ostatnim, który powie coś złego na nasze kino - jest bardzo przyzwoite, jest tanie , jest na miejscu, bilety można zarezerwować.  Oczywiście przejawy chamstwa są - i trzeba z nimi walczyć - zresztą gdy następuje "przegięcie" "Pan od Kina" wkracza i załatwia sprawę - jednak jeżeli ktoś bywał w Heliosie w Pile to napewno potwierdzi - że to zjawisko może nie częste ale tam też nie jest kolorowo.  

 

Reklama