Jesteś tutaj

BEACH PARTY 2018 ... w nowej lokalizacji!

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w sob., 26/05/2018 - 06:13
BEACH PARTY 2018

Drodzy uczestnicy BEACH PARTY, informujemy, że w tym roku po raz pierwszy w historii nasze wydarzenie zmieni lokalizacje! W trosce o Wasz komfort i bezpieczeństwo oraz z racji na wygórowane żądania lokali gastronomicznych prowadzących działalność w pobliżu Nowej Plaży, zadecydowaliśmy o przeniesieniu tegorocznej edycji nad jezioro Logo( 1,9 km od starej lokalizacji) Nowa lokalizacja daje zupełnie nowe możliwości organizacyjne, dodatkowo jest to piękne urokliwe miejsce, gdzie będziemy mogli stworzyć nowy, niepowtarzalny klimat! Wszyscy uczestnicy BEACH CAMP, będą na pewno zachwyceni ponieważ pole namiotowe powstanie tuż obok imprezy...

Źródło informacji: https://www.facebook.com/bpgzs/

Brawo dla organizatorów wspaniała impreza tak trzymać!!Kiedy pierwszy raz usłyszałem o nowej lokalizacji Beach Party w tym roku to miałem mieszane uczucie.Wszyscy wiemy że Nowa Plaża ma swoj kilimat i atmosfera  i trudno było mi wyobrazic sobie inna lokalizacje.Ale gdy zobaczyłem na żywo rozmach przedsięwzięcia na nowym miejscu zrobiło to na mnie duże wrażenie.Uważam że możliwości na przyszłości są ogromne.Ciekawe mnie też jakie to "wygórowane żądania" postawiły lokale gastronomiczne przy Nowej Plaży?Przecież to doskonałe okazja na zarobek.

Wszystko pieknie ale dlaczego ogrodzenie bylo szczelnie oklejone, jakby na budowie.

Nie kazdego stac placic 80 zl za bilet i duzo ludzi co chcialo choc przez chwile zobaczyc ta impreze spoza ogrodzenia - tak jak to mialo miejsce na Nowej plazy nad Jeziorem Sarcz poczulo sie jak tzw gorszy sort.

Uwazam, ze ta nadgorliwosc w szczelnym zaklejaniu ogrodzenia nie zwiekszyla zwollennikow tej imprezy tylko ja zmniejszyla.

 

W koncu ta impreza byla w jakiejs czesci dotowana przez Urzad Miasta.

 

Rozumialbym jakby Madonna miala przyjechac to oblejajcie teren ale na taka impreze to przesada.

Zartowalem z innymi ludzmi tam bedacymi, iz szkoda ze organizatorzy nie postawili jeszcze wyzszego oplotowania i dzwiekoszczelnych scianek jak na autostradzie.

A impreze bylo slychac w nocy kolo Kosciola.

A co do lokali gastronomicznych to jest na plazy przy Logo Bar Zbyszko. I wlasciciel tez poczul sie obruszony tymszczelnym zaklejaniem ogrodzenia. 

Miejsce publiczne a oklejone ogrodzenie powodowalo rozne domysly co tam sie dzieje wewnatrz. A do tego bardzo nadgorliwa ochrona.

 

Ku refleksji na przyszly rok 

 

Ok. Biletowana impreza. Ale jeszcze takich cyrkow nie bylo ws Trzcxiance, aby tak szcelnie oklejac ogrodzenie. Chocby od strony plazy bylo nie zaklejone. A mieszkancy Trzcianki poczuli sie umniejszeni. A jak pisalem 50 tys zl miasto dalo  na impreze Gramy z Sercem i jeszcze organizatorzy na miesiac pred impreza chcialo, aby uzbroic ten teren tj. dojazd itd.

 

Mi się też to nie podobało (chodzi o wygląd) ale to jakby chcieć, żeby pani w sklepie wyciągnęła zza szyby pączka i dała go do polizania, z naszym zastrzeżeniem, że nie będziemy kupować ;)

Taki Pol'and'Rock jest całkowicie bezpłatny. Może inna muzyka ale kto chce darmowej muzyki wybiera darmowe koncertu

Strony

 

Reklama