Jesteś tutaj

Buristrz

Obrazek użytkownika ewa
Wysłane przez ewa w sob., 15/09/2018 - 16:22

witam,  Was

 

To, że Trzcianka jest wybrukowana wszędzie gdzie sie da to jest zauważalne ale to co wyczytałam lekko mnie zmroziło, że tak sie dzieje, oczywiście jeżeli to prawda.

Co Wy na to?

https://epoznan.pl/news-news-88720-Dzialacze_PO_zarzucaja_burmistrzowi_z_PiS_zlecanie_prac_budowlanych_firmie_nalezacej_do_jego_corki

Przecież o tym wie. Jego córka też jest nauczycielką języka niemieckiego w Przyłękach w których miałem uczyć. I jakoś o dziwo 3 dni przed rozpoczęciem roku szkolnego dostałem telefon, że jednak nie mogę tam pracować. Nie oskarżam tu nikogo ale niestety istenieje ciemnota szczegółnie w oświacie. Na WDŻ uczą o kalendarzyku małżeńskim a ksiądz któy uczył religii w szkole gdzie pracowałem puszczał dzieiciom na religii horror "To". W Polsce jest partia rządząca i kościól a reszta to tylko dziady i hołota według niektórych.

Czyli według Ciebie świąteczne spotkanie z kolegą który nie jest moim partnerem A tym bardziej seksualnym jest gorsze niż molestowanie dzieci przez ksiezy ? Ogarnij się człowieku i więcej tu nie pisz. 

Spotykaj się z kim chcesz, ale tu chodzi o piórnik i spodenki od WF'u dwóch kolegów z klasy. W całym życiu nie byłem świadkiem czegoś tak ochydnego. Pierwszy kolega przyjął sytuację dość spokojnie, ale drugi o mało ci oko nie wybił nogą od krzesła. Pamiętasz już? Masz rację. Więcej nie będe o tym pisał, a teraz szybciutko do admina z prośbą kasowania jak to już z 4 razy zrobiłeś, ale prawda jest prawdą, a twój czyn niewybaczalny.

 

Ewa założycielka tego tematu po to założyła ten ten temat  aby dyskutowac i dowiedzieć się o co chodzi z tymi przetargami w  których główna rolę odgrywa Behaco i córka burmistrza .Starajmy się zachować jakiś poziom dyskusji.

kiedy weszłam na info  przeczytałam te wpisy zastanawiałam sie o czym tutaj mieszkacy Trzcianki piszą,  dlatego masz rację, chciałam sie dowiedzieć , czy akceptujecie  takie poczynania  burmistrza,  ktory twierdzi, że zarzuty wobec niego są bezzasadne a dwa warto przypomnieć sobie z jakimi hasłami PiS szedł do wyborow

Ostatni raz napiszę w tej sprawie. Nie pamiętam tego wydarzenia z szkoły. Jakoś nie mam pamięci do jakiś spraw sprzed 20 lat. Widocznie niektórzy mają nudne życie i pamiętają co jedli na obiad 20 lat temu. Po drugie szlachta jeśli robisz wycieczki osobiste to pisz do mnie na priv i miej odwagę się przedstawić z imienia i nazwiska. Mi nie brakuje tej odwagi i po drugie temat tego postu dotyczy burmistrza A nie mnie. Nie jestem chyba jakaś gwiazda w Trzciance.

Strony

 

Reklama