Jesteś tutaj

Buristrz

Obrazek użytkownika ewa
Wysłane przez ewa w sob., 15/09/2018 - 16:22

witam,  Was

 

To, że Trzcianka jest wybrukowana wszędzie gdzie sie da to jest zauważalne ale to co wyczytałam lekko mnie zmroziło, że tak sie dzieje, oczywiście jeżeli to prawda.

Co Wy na to?

https://epoznan.pl/news-news-88720-Dzialacze_PO_zarzucaja_burmistrzowi_z_PiS_zlecanie_prac_budowlanych_firmie_nalezacej_do_jego_corki

Admin niech przeniesie ten syf do jakiegoś nowego wątku;)
Droga Ewo, w pozostałych tematach masz rozbudowany wątek, zapraszam na moje FB, jeżeli chcesz przeczytać dodatkowe fakty, a wklejony przez Ciebie link na e-Poznań pokazuje jak nisko dziennikarstwo dziś upadło - zrobili screena z filmu Asty, wkleili jeden cytat i koniec artykułu. O lokalnych dzienikarzach już pisałem - zero ambicji, chyba mają ochotę tylko przerzuwać kupy i wypluwać w swoich mediach tak jak im podano - Smacznego:)

PS. a co ludzie myślą o sprawie? W Trzciance albo siedzi się cicho, albo ma sie stanowisko z tym, co media podadzą.

Kolego burmistrzu rzecz w tym że cała ta sprawa wydaje się prostsza niz się komukolwiek wydaje.Nie trzeba być dziennikarzem śledczym aby stwierdzić że tak być nie powinno co zauważa wielu mieszkańców Trzcianki nawet z moralnej i etycznej strony.Ale zgodzę się z Tobą że panuje u nas dziś w Trzciance i obawa przed wyrażeniem własnej opinii w tej sprawie.Naszym obywatelskim obowiązkiem jest prawo do wyrażania własnej opinii i patrzenie władzy na ręce.Wszelkie wątpliwości i opinie powinny być wyrażane w duchu wolności słowa w innym przypadku to już nie demokracja.

Szlachta. Co Ty tak uczepiłeś się Marka i wypominasz mu jakies rzeczy z przeszlosci, ktore w danym temacie nie maja nic do rzeczy. Masz chlopie nudne zycie. A tym wspomnienoiem to chyba podniecasz sie i masturbujesz. A Admina prosze o usuniecie postu szlachty, gdyz narusza dobra osobiste Marka Glovera. 

Areczek na ratunek. Jakie to przewidywalne. Nudzi mi się, to prawda, ale, nie bój się, spytaj marka co zrobił ze skradzionym i zwróconym mieniem kolegów. Jak można takie coś zapomnieć? Księga Rodzaju 38 " 8 Tedy rzekł Judas do Onana: Wnijdź do żony brata twego, a złącz się z nią prawem powinowactwa, i wzbudź nasienie bratu twemu. 9 Lecz wiedząc Onan, iż to potomstwo nie jemu być miało, gdy wchodził do żony brata swego, tracił z siebie nasienie na ziemię, aby nie wzbudził potomstwa bratu swemu. 10 I nie podobało się to Panu, co Onan czynił; przeto go też Pan zabił. 11 "  Dobrze że teraz nie jest jak niby kiedyś.

Dla mnie Oswiadczenie, ktore ostatnio czyta namietnie Burmoistrz na sesjach RM i Konferencjach dot. Jego corki w Zarzadzie, iz nie pobiera dochodow nie uspokaja. Bo nadal budzi moje watpliwosci, czy aby napewno nie dochodzi do nepotyzmu Burmoistrza przy sytuacji, kiedy Jego corka jest w Zarzadzie spolki Baheco. Swego czasu wypominano b. Burmistrzowi M. Kupsiowi korupcje [polityczna ale jak patrze na to, co dzieje sie od kilku lat w Trzciance i m.in. sprawa domniemanego nepotyzmu Burmistrza i wygrania stanowiska Prezesa TTBS przez Kukusia bez konkursu praktycznie i inne sprawy to obawoiam sie, ze niezalezna prokuratura mialaby co robic. Ale mamy obecnie Prokurature zalezna od PIS i Pana Ziobry i nie sadze, aby nawet zlozony wniosek do Prokuratury przez Senatora Augustyna i Poslanke Janyske zostal rzetelnie rozpatrzony. W sytuacji kiedy zapada wiele decyzji umarzajacych wobec osob powiazanych z obecna wladza lub srodowisk jak np Narodowcy, ktorzy sprzyjaja obecnej wladzy.

 

Na koniec pytanie do Pana Burmistrza Czarneckiego:
Skoro corka nie czerpie zadnych dochodow beda w Zarzadzie Bahecko to po co tam jest? Po cos tam jest? Czyzby miala zaklepywac miejsce Ojcu po pregranych wyborach na Burmistrza Trzcianki?

Pieńkowski, to, że Senator Augustyn i Posłanka Janyska zaatakowali Burmistrza Trzcianki Pana Czarneckiego ma wymiar i charakter polityczny. Jak wiemy PO nie ma w składzie rady miasta i w poprzednich wyborach samorządowych żadna osoba z list PO nie dostała się do rady miasta Trzcianki. Teraz nastał okres kampanii wyborczej i ataki na Pana Czarneckiego to zagrywka czysto polityczna wymierzona w Burmistrza, aby w jakiś sposób go zdyskredytować, oczernić i podawać nieprawdziwe informacje. To co robi Senator Augustyn i posłanka Janyska, to gra na Kupsia, bo w przeszłości Kupś był Burmistrzem z list PO i zapewnie są jakieś powiązania. Kupś w oczach mieszkańców Trzcianki jest skończony m.in za korupcję polityczną jaką dopuścił się, gdy był burmistrzem Trzcianki. Co takiego zrobił Kupś. Niewiele zrobił, a mieszkańcy Trzcianki za jego kadencji narzekali na to, jak sprawuje urząd burmistrza. W Radzie Miasta były spory i podziały między uwczesnym burmistrzem, a radnymi i nic wtedy nie dało się zrobić, w Trzciance niewiele się działo, poprzez to inwestycje były blokowane.

 

Nie dajcie się Państwo zwieść tym oszustwom Pieńkowskiego i innych, bo to co on wypisuje w większości jest nieprawdą. Pan Czarnecki jest dobrym Burmistrzem, dzięki temu ma popracie społeczne. 

Sprawa nie jest tak nawet polityczna jak karna. I ostatecznie Prokuratura powinna tym zajac sie. A o sprawie bylo wiadomo od dawna i Mieszkancy Trzcianki o tym mowili na miescie i w internecie m.in. tutaj juz pare lat temu. Nawet byl tu tzw specjalista od prawa, ktory niby to monitorowal. A jesliuderzamy w nute polityczna to Burmistrz deklarowal, ze nie bedzie mieszal polityki do samorzadu. Ale tak naprawde polityka dotyka takze samorzadu. No ciezko byc apolitycznym bedac Prezesem PIS na Region Pilski.

 

Mateusz4539 proponuję nie wypowiadać się w imieniu całego społeczeństwa...  Moim zdaniem - NIE, nie jest dobrym burmistrzem. Jasne, nie damy zwieść oszustwom Czarneckiego XD 

Hipokryzji szczyt - baheco wybrukowało nawet drogi we wsi i co? i nic... kanalizy nie ma, odwodnienia nie ma, miejsc pracy nie ma (no chyba, ze w tym niby nowym starostwie powiatu trzcianeckiego) obietnice o nowych remizach, salach wiejskich, placach zabaw dla dzieci są, byle w następnej kadencji, byle nasza ulubiona firma dalej miała ful roboty... Jasne, że dla ludzi, bo chcieli, bo ładniej wygląda itp. ale zapraszam na Fabryczną ocenić jakość tych "usług". 

 

Konsultacje społeczne - przy każdej możliwej okazji okazywały się żartem, bo nasz łaskawy burmistrz, zamiast konsultować, pytać, proponować - przedstawiał gotowy plan pt. tak ma być i już! A wszelkie próby dyskusji i wprowadzania zmian okrzykiwał mianem - opozycji, przeciwników, tych co wolą, żeby nic się nie działo. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nie widział burmistrza gotującego się z powodu "wrogów" na jakimś spotkaniu. 

 

Jak jeszcze raz usłyszę "poprzednia władza nie robiła nic, zgoda buduje i ja nie wiem co się stało, że ta zgoda się skończyła, powiat źle dzieli środki - daje nam za mało" to zwariuję... Bo ściemą jest, że kłamstwo powtórzone odpowiednią ilość razy staje się prawdą. No tak to nie działa. 

 

Z chęcią 21.10.2018 zostawię krzyżyk przy totalnie innym nazwisku - kredycik zaufania wyczerpany do cna. 

Wspominałaś Słoneczko o tym jak to nasz (król) rozpowiada że wczesniej nic nie robiono ale już wiem dlaczego tak gada.

http://wyborcza.pl/7,155287,23931098,drogowy-photoshop-morawieckiego-nic...

Wszyscy wiemy że PO dlatego przegrało wybory że zarzucało sie im koncenrowaniu się bardziej na budowie infrastruktury drogowej w Polsce w tym mosty też jak na problemach społecznych.Malo tego wladza u góry przecinala wstegi po inwestycjach ktore zaczeli ich poprzednicy i tak też bylo w przypadku Czarneckiego.Ale skoro sam premier kłamie to co można spodziewać się po naszym krzyśku?Oni moim zdanoem po prostu kłamstwo mają wpisane w program wyborczy.Co do polbrukowania chyba wszystko zostało powiedziane i chyba resztą powinna zająć się prokuratura jako właściwy organ.Tylko pamiętajmy kto dziś rządzi prokuraturą i w ten sposób koło się zamyka.

Strony

 

Reklama