Jesteś tutaj

Czarnecki chce rządzić powiatem?

Obrazek użytkownika mjolnir
Wysłane przez mjolnir w sob., 09/06/2018 - 20:46

przypomnijmy sobie starą rozmowę:

Ciekawa rozmowa jaką zanotował na swojej stronie internetowej Jan Kozłowski. Odbyła się w 2006 roku, krótko po tym jak pan Jan został radnym powiatowym. Pokazuje ciekawe mechanizmy w "trzcianeckiej polityce":

Propozycja

Z wygranych wyborów mam nieukrywaną satysfakcję dzięki wyborcą którzy mnie ponownie obdarzyli swoim zaufaniem. Jeszcze przed ukonstytuowaniem się władz rady powiatu trwają konsultacje, w których reprezentuję PiS.
Po ogłoszeniu lokalnych wyniku wyborów zostaję zaproszony telefonicznie
w niedzielę po godzinie 9.00 na pilną rozmowę przez nowo wybranego radnego elekata Mariusza Kukusia do biura poselskiego wtedy posła na Sejm Krzysztofa Czarneckiego (można sprawdzić biling rozmów telefonicznych z tego okresu).
Nie chciałem iść na to spotkanie ale po krótkiej wymianie kilku zdań wyrażam zgodę na uczestnictwo w spotkaniu. Idę na spotkanie po drodze na ulicy spotykam Ryszarda Miężała. Coś mnie tknęło, będą kłopoty, zawsze jak tego pana spotykam przeważnie tak jest. Wchodzę do biura poselskiego i ku mojemu zaskoczeniu znajdują się tam trzy osoby Zbigniew Maćkowiak, Mariusz Kukuś no i oczywiście poseł Krzysztof Czarnecki. Rozmowę prowadzi M.Kukuś. Prosto z mostu proponuje mi oddanie mandatu za stanowisko dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Czarnkowie. Przez długą chwilę milczę zaskoczony taką propozycją. Dochodzę do siebie i zaczynam argumentować,
że po kilkudziesięciu godzinach od uzyskaniu mandatu to jest niemożliwe bo co na to powiedzą moi wyborcy ,,sprzedał mandat za stołek dyrektora”. Taka opinia na terenie gminy Trzcianka i okolicy jest dla mnie nie do zaakceptowania. Poza tym jest tam urzędująca pani dyrektora ja nie potrafię iść i powiedzieć pani od dzisiaj tu nie pracuje! Włączają się inni uczestnicy tej rozmowy usilnie przekonywają mnie do zmiany decyzji. Dyskusja staje się ostra w końcu zdenerwowany oświadczam, że nie ma siły, która by zmusiła mnie do zmiany decyzji. Dociera do mnie, że po oddaniu mandatu radnego na moje miejsce wchodzi już tu wspomniany R. Miężał a to dla mojego środowiska jest niedopuszczalne.
Wychodzę zdenerwowany z tej rozmowy. Zamykając dość głośno drzwi słyszę możesz mieć z tego powodu dużo kłopotów ,,i tak cię wykończą”.
Po powrocie do domu dzwonię do kilku bliskich mi osób i składam im relację
z przebiegu rozmowy i upewnienia się czy moja odmowa była dobrą decyzją otrzymuję poparcie o słuszności mej decyzji(S.Oskierko, M.Ślesicki).Była to dość głośna sprawa wśród moich bliskich i do dzisiaj o tym pamiętają.
Patrząc z perspektywy upływu czasu na to wydarzenie zastanawiam się nad tym czy to była ich indywidualna propozycja czy ktoś za nią stał? Mam nadzieję, że przyszłość to wyjaśni.

Sokulski Zozula Baheco
Ręka rękę myje
tak jeszcze nie było w trzcianeckim urzędzie.

Bartosz Sokulski.
Kto to jest i co robi w trzcianeckim urzędzie?
Skąd się wziął, kto go zatrudnił?

Do zadań Referatu Gospodarki Przestrzennej i infrastruktury Komunalnej, należą między innymi sprawy z zakresu pozyskiwania środków zewnętrznych.
Szczegółowy obszar działań referatu w tym zakresie określa Regulamin Organizacyjny Urzędu Miejskiego Trzcianki.
W wyniku zakończenia procedury naboru, na stanowisko ds. zamówień publicznych i pozyskiwania środków zewnętrznych w Urzędzie Miejskim Trzcianki 23 stycznia 2017 r. został wybrany Pan Michał Bednarek, zamieszkały w Trzciance.
Jest więc urzędnik. Specjalista.

W jakim charakterze pracował i pracuje w urzędzie miejskim Bartosz Sokulski, dlaczego Czarnecki tak go ceni?

Przypomnijmy, że Czarnecki wciąż powtarza, że to nie on podpisuje umowy ws przetargów na drogi.
Więc kto, zastępca Grażyna Zozula? Ktoś inny?

Wg informacji z 14 grudnia 2017 r. zawartych na stronie http://www.trzcianka.pl/page/projekty-unijne
Gmina Trzcianka - w partnerstwie z fundacją Młodzi w Uzależnieniu - realizuje projekt"Integracja i aktywizacjaspołeczno -zawodowa mieszkańców gminy Trzcianka"
Projekt realizowany będzie do 31 grudnia 2018 r.

Fundacja Młodzi w Uzależnieniu
Siedziba fundacji mieści się w Gnieźnie.
Fundacja posiada filię w Trzciance przy ul. Staszica 12
Kto jest członkiem Rady Fundacji?

Marcin Charmaciński

Można sprawdzić:
KRS: 0000313956

Na początku tego roku wybrano wykonawcę projektu:
"TUTOR - USŁUGI EDUKACYJNE" Bartosz Zozula
https://bazakonkurencyjnosci.gov.pl/publication/view/1078610

Taką mamy sytuację w naszej gminie Burmistrz drogowiec z zawodu nie ma wpływu na to, że po jego wyborze na fotel burmistrza spółka Baheco w której udziały przepisał na córkę , zaczyna wyjątkowo sprawnie pozyskiwać środki z budżetu gminy Trzcianka.
Zastępca Burmistrza zajmująca się szeroko rozumianą oświatą nie ma wpływu na to, że jej syn wygrywa konkurs na realizację programu.

Przypadkowo też lokalny grajek disco polo nagrywa propagandowy filmik chwalący Burmistrza.
Między nimi krąży niezawodny specjalista Bartosz Sokulski kandydat na drugiego wice.

Starzy wyjadacze tacy jak Durejko Perski Joachimiak Kukuś schowali się wcień bo widzą co się dzieje.

Ciśnienia nie wytrzymują wieczni harcownicy KJO i Gawrych, tych wszędzie pełno, już się moszczą w ratuszu
(choć trzeba przyznać, że KJO trzymany jest w cieniu bo wiadomo, jak lubią go wyborcy...)
Burmistrz powtarza, że wszystko jest ok, bo Komisja Rewizyjna pod wodzą Jadzi klepała kontrole...
Klepała, bo co miała nie klepać...

Mamy w ratuszu trójkąt : Czarnecki - Zozula - Sokulski
Dołóżmy do tego Krzysztofa Jacka Oświecimskiego, Mariusza Gawrycha i Mariusza Kukusia.

Zabetonują nam Trzciankę dosłownie i w przenośni.

Oto ta ekipa która rwie sie do władzy:
przypatrzcie im się dobrze:
https://www.youtube.com/watch?v=jqYB3ctfvzc

Czarnecki Perski KJO Gawrych Durejko

za nimi idą Zozulowie, Sokulski, Charmaciński i inni im podobni wszyscy głodni i bezlitośni.

Klęczą pod figurą, a diabła mają za skórą.

To co lepszym rozwiazaniem będzie zatrudnienie Chińczyków. Taniej nie zawsze znaczy lepiej! Przykład marketów itd. skąd pieniądze wypływają poza granice kraju. 

"W skład zarządu powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego weszli radni Jan Pertek i Waldemar Pawłowski oraz Krzysztof Czarnecki, były burmistrz Trzcianki."

Informacja z https://www.czarnkowsko-trzcianecki.pl/aktualnosci/radni-wybrali-zarzad-...

A teraz specjalna dedykacja dla zagorzałych (ślepych?) zwolenników byłego już burmistrza: Końcowa scena z ostatniego odcinka serialu "Alternatywy 4"

Czyli powiat trzcianecki to jednak była tylko kiełbasa wyborcza?

Jak się teraz czujecie?

Hipokryzja do kwadratu?!!!

Tak Pan były Burmistrz kocha Trzciankę, że od razu ją opuścił i bez skrępowania zasiadł w strukturze, którą chciał rozbić. Jakże to honorowe Wy lepszy sorcie kochający nasz kraj! Oczywiście o tym przypadku nie mówi się "zdradziecka morda" prawda?

1974 hipokryzja do sześcianu nawet!

Strony

 

Reklama