Jesteś tutaj

Czasem warto odpuścić

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w czw., 02/08/2018 - 21:41

Czytając komentarze na forum naszła mnie taka wieczorna refleksja.

ten pogląd, nie dajcie FRANT`owi się promować, olać go, to nie jest partner, to jest cyniczny osobnik, który chce być radnym, najpierw, potem jakaś fucha..typowy pisdzielski aparatczyk. Zignorować, nie mówić "dzień dobry", tylko tyle, wystarczy by drania wyeliminować z życia publicznego w Trzciance.

Widzisz 1974 w tematach na forum dopiero raczkuje i rozpoznaje sie kto kim jest... niestety sie juz nadzialem. Ale przynajmniej zobaczylem co to za.... czlowiek. Chodzi wygraza jak sie z nim nie zgadasz i wszyscy do okola nie maja racji, pisza bzdety i sa przestepcam. A i zapomnial bym o jajkach w hotelu. Pozdrawiam

Panowie  frant radnym raczej nie zostanie bez obaw .On myśli że zaczepi się pisowców to ma szanse oni go też w wiekszosci nie cierpią.Frant należy do tych osób w Trzciance że kiedy wymieni się jego nazwisko reakcja jest prawie w 100%negatywna.Nie musimy z nim dyskutować ale nie możemy przez niego przestać pisać to byłby jego triumf.Zwolennikom Czarneckiego właśnie o to chodzi żeby nie toczyla się żadna dyskusja.Rzadko kto z nich włącza się w jakąś dyskusję oni chcą aby mieszkancy mieli wrażenie że w Trzciance za rządów Czarneckiego jest zajebiscie.Trzcianka info jest chyba jedynym miejscem z wszystkich publicznych mediow w którym ludzie mogą dowiedziec sie się najwięcej przede wszystkim  prawdy dla tego też röbmy dalej swoje olewajac franta.

Kszemek wielki szacunek dla Ciebie i resztę kolegów którzy w pelni merytoryczny sposób uzasadniali swoje argumenty.Kazdy z nas jest inny jeden jest apolityczny jak Ty Kszemek drugi jak ja nie kryjący  swoich sympatii politycznych i tzw horongiewki wiesz kogo mam na myśli.Ale wszyscy jesteśmy mieszkańcami tego miasta i gminy płacacy podatki z których budowane są też drogi i chodniki.To jest nasz obywatelski obowiązek reagować na chore i cwaniackie zachowania wladzy.Nie można odpuszczać!

15 lat temu, gdyby mi ktoś powiedział, że jk będzie dyktatorkiem w RP, obśmiałbym go; a tu może za dwa lata Frant będzie burmistrzem..,będzie to chichot historii, Ty Asbachlt, będziesz siedział, ja na Syberii..aż boje się przewidywać,..ciemny lud, który w Trzciance też, niestety w znacznej sile istnieje, może tak zadecydować...,Dlatego warto obnażać przekręty tych pisdzielców, może to nas uchroni przed FRANT`em i innymi,..może, pewności nie ma.

 

To zanim pójdziemy siedzieć czy  bedziemy zesłani na Syberię przez franta i jego towarzystwo kożystajmy z resztk wolności.I tak jak piszesz obnażajmy tą patologię rządzenia pisdzielców.Bo tematów kwalifikujących się na to miano jest dużo więcej.

Cytaty:
„To jest postkomunistyczna konstytucja” – twierdzi Jarosław Kaczyński, gdy jest łamana..
„Ta konstytucja jest martwa” -twierdzi jej, tej konstytucji „znawczyni” Pawłowicz, posłanka pis
„Konstytucją się nie wymachuje” – twierdzi prokurator stanu wojennego, Stanisław Piotrowicz
„Obecna konstytucja jest przejściowa”, twierdzi jej, tej konstytucji „strażnik”, czyli prezydent RP,
I nagle ci sami, w/wymienieni, po ostatnim wyroku Sądu Najwyższego powołują się na TĘ która dziś obowiązuje Konstytucję, że SN nie ma konstytucyjnego umocowania by takie orzeczenia wydawać. , jak to możliwe, że nieuki z pis raz negują Konstytucję, a jak im wygodnie to się na nią powołują…możliwe, to JUŻ JEST DYKTATURA

Najmniejszy wyrok za łamanie i burzenie konstytucji powinien wynosić 100 lat.Mam nadzieje że pis za to odpowie.Konstytucja nie jest ani lewicowa ani prawicowa tym bardziej nie komunistyczna.To my Polacy ją zawierdziliśmy czyli jak to pisiory mówią suweren.Dopóki nie ma nowej ona w pełni obowiązuję.I nie zmienia tego żaden skurdupke komunistyczny prokurator i ta wariatka.

Czy PIS był przy władzy pod suchocką i kwaśniewskim? Mimo braku wymaganych głosów konkordat i tak nam wcisnęli. Teraz, musisz 3 letnie dziecko wypisać z religii KRK w przedszkolu. Konstytucja nic nie znaczy, i nikt ją nie przestrzega. Kasa rządzi.

 

Reklama