Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Nie potrafiłeś podać jednego przykładu, który by wskazywał, że " Polską rządzą osoby psychicznie chore" , jak napisałeś. Nie udowodniłeś tego. Skłamałeś przed społecznością internetową. Ośmieszyłeś się. Od tej chwili jesteś niewiarygodny i zakłamany. Możesz pisać, co chcesz. Nie zasługujesz na rzeczową polemikę. Spadaj na twarz.

Tom! Faktycznie, cyt: (sailor),:nie trzeba lecieć na słońce by wiedzieć, że tam jest gorąco"...ile trzeba mieć w sobie ślepego fanatyzmu by popierać ludzi typu Maciarewicz, Kaczyński, Błaszczak, prokurator stanu wojennego-Piotrowicz, czy, hm.. "prof" Pawłowicz..i wielu im podobnych.Tom Jesteś w TYM wielki!!!! PS. Nigdy,nigdze nie twierdziłem, że poprzedni rząd był idealny, bo nie był, będę publicznie głosił, 500+ pomogł wielu rodzinom to fakt..jednak zapłacimy, ty też Tom, za to, bo rozdawanie pieniędzy zawsze daje sondażowe zwyżki, ale pracownicy się zwalniają, bo bardziej się opłaca brać 500+ niż pracować...Tom! Gospodarka to są naczynia połączone. Coś za coś..w sumie zapłacimy my, podatnicy!! Ty TEŻ. Pogadamy za 2-3 lata!!

Zobaczymy, co można z niej wyczytać. Możeś jakaś małpiatka, albo co. Bo porąbany troll to już jesteś.Ale twoja nikczemna metoda posługiwania się cudzym wizerunkiem, dla ilustracji politycznej nienawiści, to już dno.Tak działają sympatycy PO, Nowoczesnej i KODu. Brak wam argumentów w polemice. Masakra.  Niech internauci sami ocenią twoje postępowanie.

Dlatego nie muszę nikomu kadzić, ani kogokolwiek bronić. Ty masz swoje poglądy, ja mam swoje. I tyle naszego. Nasze głosy liczą się dopiero przy urnie wyborczej. A wyniki pokazały, że PO i PSL już podziękowano. Ostatnie sondaże pokazują, że nowa władza ma jednak poparcie ogółu. Obecny problem jest taki, że nam się pomieszały wartości. Bo Pan Bóg TVN i PO zawsze mówli, że PiS to zło, a tu na złość po roku totalnego bombardowania, biczowania, kopania, miażdżenia, szydzenia, ośmieszania, gardzenia, rozszarpywania, olewania w Polsce i na świecie, mają 38% poparcia. Cuda jakieś czy cóś?

38% mieszkańców Polski
38% osób biorących czynny udział w ostatnich wyborach?
A że wyborcy PIS-u przejrzeli na oczy zauważyłem już krótko po wyborach. Teraz żałują swojego głosu.

Strony

 

Reklama